داستان تلخ بایدن درباره نژاد در آمریکا دروغ است

جری بیکر سردبیر وال استریت ژورنال است. ستون هفتگی او برای صفحه سرمقاله، “بیان آزاد” هر سه شنبه در وال استریت ژورنال ظاهر می شود. آقای. بیکر همچنین مجری برنامه “WSJ at Large with Gerry Baker”، یک برنامه هفتگی مصاحبه خبری و امور جاری در شبکه فاکس بیزینس، و پادکست هفتگی WSJ Opinion “Free Expression” است که در آن با برخی از نویسندگان و تأثیرگذاران برجسته جهان صحبت می کند. و متفکران در مورد موضوعات مختلف.

آقای. بیکر قبلا به عنوان سردبیر وال استریت ژورنال و داو جونز از سال 2013 تا 2018 خدمت کرده است. قبل از آن آقای بیکر از سال 2009 تا 2013 معاون سردبیر وال استریت ژورنال بود. او بیش از 30 سال روزنامه‌نگار بوده و برای برخی از مشهورترین سازمان‌های خبری جهان، از جمله دوره تصدی او در فایننشال تایمز، تایمز لندن و بی‌بی‌سی، نویسندگی و پخش می‌کند.

او در کالج کورپوس کریستی، دانشگاه آکسفورد تحصیل کرد، جایی که در سال 1983 با مدرک درجه یک در فلسفه، سیاست و اقتصاد فارغ التحصیل شد.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما