خانه های 880000 دلاری در جورجیا، ماساچوست و اورگان

این خانه در بلوکی آرام در نزدیکی گورستان پارک استعماری قرار دارد که در اواسط قرن هجدهم تأسیس شد و در دهه 1890 به عنوان پارک شهری تعیین شد. میدان کلمبیا، یک پارک عمومی کوچک که توسط خانه‌های قرن هجدهم و نوزدهم احاطه شده است، چند بلوک دورتر است، همچنین بسیاری از خانه‌ها و موزه‌های تاریخی ساوانا، از جمله موزه‌های تلفیر، یکی از قدیمی‌ترین مؤسسات هنری عمومی در جنوب، و زادگاه جولیت گوردون لو، ساختمانی متعلق به دهه 1820 که به زندگی بنیانگذار پیشاهنگی دختر اختصاص یافته است. امتداد خیابان ریور در نزدیکی رودخانه ساوانا، جایی که رستوران‌ها و بوتیک‌ها در انبارهای تغییر کاربری داده شده قرار دارند، حدود 15 دقیقه پیاده روی است.

فرودگاه بین المللی ساوانا/هیلتون هد نیم ساعت فاصله دارد. رانندگی به سمت جنوب به سمت جکسونویل، فلوریدا، کمی بیش از دو ساعت طول می کشد.

اندازه: 1932 فوت مربع

قیمت هر فوت مربع: 453 دلار

در داخل خانه: این خانه در انتهای ردیف قرار دارد، بنابراین تنها یک دیوار با همسایگان مشترک است. ورودی زیر یک ایوان کوچک سرپوشیده است و در ورودی به سرسری با کف‌های چوبی اصلی و پلکانی با اتاقک پودری در زیر آن باز می‌شود.

در سمت چپ یک اتاق نشیمن با پنجره های بزرگ و یک شومینه تزئینی قرار دارد که دورتادور آن از چدن است. مجموعه ای از درهای جیبی این اتاق را از اتاق غذاخوری مجاور جدا می کند که دارای یک شومینه تزئینی دیگر و پنجره های بزرگتر است که فضا را با نور طبیعی پر می کند.

پشت اتاق ناهار خوری آشپزخانه ای با لوازم جدید استیل ضد زنگ و میزهای کوارتز قرار دارد. یک اتاق رختشویی خارج از این فضا است.

دو اتاق خواب در طبقه دوم، در دو انتهای راهرو با کمد دیواری قرار دارند. اتاق خواب اصلی دارای یک شومینه تزئینی، فضای کمد زیاد و یک حمام اختصاصی با وان و دوش ترکیبی است. اتاق مهمان، که به عنوان یک دفتر کار خانگی نیز به کار می رود، از یک حمام کامل در مجاورت استفاده می کند.

فضای بیرونی: پشت این خانه امکاناتی ارزشمند در ساوانا وجود دارد: حیاطی دردار با سایه‌ای جمع‌شونده که می‌توان از آن به عنوان پارکینگ خارج از خیابان استفاده کرد. این ملک دارای انباری نیز می باشد.

هزینه ها: 4,224 دلار (تخمینی)

مخاطب: Staci Donegan, Seabolt Real Estate, Christie’s International Real Estate, 912-247-2052; stacidonegan.idxbroker.com

این خانه و همسایگان آن برای اسکان کارگران کارخانه پنبه Annisquam ساخته شده است. چند بلوک با اسکله فاصله دارد و در فاصله چند قدمی فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و رویدادهای مرکز اجرای شالین لیو قرار دارد. از انتهای خیابانی که در آن قرار دارد، منظره ای از بندر راکپورت تا موتیف شماره 1 وجود دارد، یک کپی از یک کلبه ماهیگیری در سال 1840 که یکی از قابل تشخیص ترین مکان های دیدنی شهر است.

بوستون و پورتسموث، NH، حدود یک ساعت و 15 دقیقه با شما فاصله دارند. سلم، ماساچوست، کمتر از یک ساعت با ماشین فاصله دارد.

اندازه: 1955 فوت مربع

قیمت هر فوت مربع: 450 دلار

در داخل خانه: از خیابان، پله‌ها به درب ورودی منتهی می‌شوند که به یک ورودی باز می‌شود که با پلکانی با رنگ سفید مشخص شده است.

این منطقه به یک فضای نشیمن باز با کف‌های کاج اصلی و پنجره‌های رو به خیابان، یکی با نیمکت ساخته شده است. یک شومینه مستقل با آجری سفید، اتاق نشیمن را از اتاق غذاخوری که به عرشه عقب دسترسی دارد، تقسیم می کند.

آشپزخانه به روز شده در اتاق ناهارخوری دارای کف کاشی سیاه و سفید، لوازم استیل ضد زنگ و میزهای قصابی است. یک اتاق پودر نیز در این قسمت از خانه وجود دارد.

اتاق خواب اصلی، یک اتاق مهمان و یک اتاق خانوادگی دنج در طبقه دوم قرار دارند. اتاق خواب ها دارای حمام مشترک با دوش ترکیبی و وان عمیق هستند. یک اتاق لباسشویی با ماشین لباسشویی و خشک کن انباشته نیز در این سطح قرار دارد.

دو اتاق خواب دیگر، یکی در حال حاضر به عنوان یک استودیوی هنری استفاده می شود، و دیگری حمام کامل در طبقه سوم است.

فضای بیرونی: عرشه بزرگ عقب دارای منظره ای از درختان بالغ و یک برج کلیسا است. ایوان ورودی مشرف به خیابان دارای جای چند صندلی است. گاراژ جدا دارای یک ماشین است.

هزینه ها: 4961 دلار (تخمینی)

مخاطب: نانسی گودیک، کارگزاری مسکونی Coldwell Banker، 978-985-6080; coldwellbanker.com


این خانه که یکی از قدیمی‌ترین خانه‌های دریاچه اسوه است، تنها 15 دقیقه با مرکز پورتلند فاصله دارد. نیم بلوک تا یک کتابخانه عمومی و کمتر از نیم مایل تا نانوایی‌ها، بارها و بستنی‌فروشی Salt & Straw در خیابان A فاصله دارد.

یک سوپرمارکت Safeway، و همچنین منطقه طبیعی Tryon Creek State، حفاظت‌شده با بیش از 600 هکتار فضای باز و مسیرهایی برای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری نیز در همین نزدیکی است. کالج لوئیس و کلارک، یک مدرسه خصوصی هنرهای لیبرال با حدود 3500 دانشجو در مقطع کارشناسی، کمتر از 10 دقیقه با شما فاصله دارد.

اندازه: 1568 فوت مربع

قیمت هر فوت مربع: 569 دلار

در داخل خانه: یک مسیر سنگی از چمن جلویی می گذرد و به یک در چوبی منتهی می شود که بالای آن یک پنجره ی تراشه ای قاب شده با شیشه های رنگی قرار دارد.

در به یک سرسرا با یک راه پله باز می شود. در سمت چپ یک اتاق نشیمن با اجاق چوبی چدنی و درهای فرانسوی قرار دارد که به اتاق آفتابگیر با قفسه‌های کتاب داخلی باز می‌شود.

در سراسر سرسرا یک اتاق غذاخوری با پنجره های مشرف به حیاط وجود دارد. پشت اتاق غذاخوری آشپزخانه ای با پیشخوان های چوبی، انباری عمیق و دسترسی به حمام کامل با وان و دوش ترکیبی وجود دارد. همچنین در این قسمت از خانه یک اتاق رختشویی با دری به عرشه عقب وجود دارد.

اتاق خواب ها در طبقه دوم قرار دارند که از طریق راه پله ای در سرسرا به آن ها می رسید. اتاق خواب اصلی دارای سقف های بلند، پنجره های رو به حیاط خلوت و فضای کافی برای یک تخت کینگ است. دو اتاق خواب دیگر هر کدام به اندازه کافی بزرگ هستند که یک تخت کوئین سایز را در خود جای دهند. هر سه حمام به روز شده با وان و دوش ترکیبی مشترک دارند.

فضای بیرونی: عرشه چوبی پشت خانه فضایی برای میز و صندلی دارد. به سمت حیاط خلوتی با جعبه‌های باغی مرتفع، درختان بالغ و انباری پایین می‌آید.

هزینه ها: 4,104 دلار (تخمینی)

مخاطب: جان نیلند و نیکول نیلند، املاک بین المللی Cascade Hasson Sotheby’s، 5055-730-503; sothebysrealty.com

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما