حمله کوسه در مصر یک شهروند روس را کشتCNN

به گفته مقامات مصری و روسی، مقامات مصری پس از حمله مرگبار کوسه که منجر به کشته شدن یک شهروند روس در روز پنجشنبه شد، شنا کردن در نزدیکی ساحل در یک تفرجگاه دریای سرخ مصر را ممنوع کردند.

این حادثه در شهر توریستی محبوب غرقاده در سواحل شرقی مصر رخ داد.

ویکتور وروپایف، سرکنسول روسیه، به خبرگزاری دولتی روسیه تاس گفت که یک تبعه روسیه که در سال 1999 متولد شده بود “در اثر حمله کوسه جان خود را از دست داد.”

وروپایف به نقل از تاس گفت: «این را مقامات ذیصلاح مصر تأیید کرده اند.

بر اساس بیانیه ای که از سوی وزارت محیط زیست مصر منتشر شد، یاسمین فواد، وزیر محیط زیست، به کمیته ای برای بررسی این حادثه دستور داد.

وی همچنین به مقامات محلی دستور داد تا «بالاترین سطوح ایمنی را برای کسانی که به سواحل دریای سرخ می‌روند» اجرا کنند و تمام اقدامات ممکن را برای جلوگیری از تکرار مجدد حادثه حمله کوسه انجام دهند.

بر اساس این بیانیه، یک تیم تخصصی توانسته است «کوسه ببری» را که باعث این حادثه شده است، «بررسی کند تا دلایل احتمالی حمله آن را دریابد و مشخص کند که آیا این همان ماهی است که باعث تصادفات قبلی شده است یا خیر».

وزارت محیط زیست از روز جمعه ممنوعیت دو روزه شنا، از جمله غواصی و سایر فعالیت های ورزشی آبی در منطقه بین گونا در شمال غورغادا و خلیج سوما در جنوب آن را صادر کرد.

در طول سال های گذشته، چندین حادثه مشابه در دریای سرخ مصر اتفاق افتاده است.

به گفته وزارت محیط زیست مصر، در سال 2022، دو زن در حملات کوسه در دریای سرخ مصر در جنوب شهر غرقاده کشته شدند.

در سال 2020، یک پسر اوکراینی یک بازوی خود را از دست داد و یک راهنمای تور مصری یک پای خود را در حمله کوسه از دست داد. به گزارش روزنامه دولتی الاهرام آنلاین، در سال 2018، یک کوسه یک گردشگر چک را در ساحل دریای سرخ کشت.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان