جدول امتیازات T20 جام جهانی 2022: تیم هند در حالی که آفریقای جنوبی مقابل هلند چوک می کند به نیمه نهایی راه پیدا می کند | اخبار کریکت

هلند روز یکشنبه (6 نوامبر) پس از شکست دادن آفریقای جنوبی در آخرین دیدار خود در سوپر-12، در جام جهانی T20 2022 که در حال انجام است، یک شکست بزرگ را در جام جهانی T20 2022 برگزار کرد و هند را به نیمه نهایی رساند. باترهای آفریقای جنوبی خفه شدند و نتوانستند امتیاز متوسط ​​159 ران را تعقیب کنند زیرا بولرهای هلندی آنها را به 145/8 در 20 اور محدود کردند.

براندون گلاور با توپ برای هلند بازی کرد و در دو اوور خود سه ویکت را به دست آورد. هند پس از شکست آفریقای جنوبی مقابل هلند به نیمه نهایی جام جهانی T20 2022 راه یافت. جدال پاکستان و بنگلادش اکنون به یک چهارم نهایی مجازی تبدیل شده است زیرا برنده این مسابقه در مرحله نیمه نهایی از گروه 2 به هند می پیوندد.

جدول امتیازات سوپر 12 گروه 2 را پس از بازی هلند و آفریقای جنوبی در اینجا ببینید…

در تعقیب هدف، بازکننده‌های آفریقای جنوبی، تمبا باووما و کوینتون دی کوک، شروعی سریع داشتند و دی کوک در اوور اول، یک چهار را شکست، و پس از آن با یک 6 در اور دوم، آن را به پایان رساند. با این حال، فرد کلاسن، بازیکن هلندی، دی کوک را در اور سوم اخراج کرد تا اولین خون را برای تیم بگیرد. پاول ون میکرن، بازیکن قدرتمند تیم هلندی، کاپیتان پروتئا را در اور ششم حذف کرد تا هر دو بازکننده به داخل کلبه بفرستند.

Rilee Rossouw در اقامت کوتاه خود چند شوت هجومی انجام داد، اما در اور دهم توسط گلاور به مدت 25 (19) اخراج شد و آفریقای جنوبی را به 68/3 در پایان 10 اور کاهش داد. باتر پروتئا، آیدن مارکرام، توسط فرد کلاسن در سیزدهم به دلیل پایان دادن به او در جمع کردن چمدان و دادن یک ویکت مهم به تیم، اخراج شد، زیرا خمیر در تماس خوبی به نظر می رسید و در حال ایجاد همکاری مهم با دیوید میلر بود.

در اور شانزدهم، گلاور یک میلر را اخراج کرد تا شانس پروتئاس ها برای برنده شدن در ریاضیات و صعود به نیمه نهایی را کاهش دهد. Bas de Leede در اوور هجدهم از شر هاینریش کلاسن خلاص شد، تنها ضربه ای که در خط چین شناخته شد که در پیروزی را زد.

هلند در آخرین اور تنها 12 ران به میدان رفت تا پیروزی 13 ران را به دست آورد، اولین پیروزی آنها در تاریخ آفریقای جنوبی. پیش از این، شکوفایی دیرهنگام کالین آکرمن و تام کوپر به هلند کمک کرد تا در آخرین رویارویی سوپر-12 خود در آدلاید در جام جهانی T20 در مجموع به 158/4 مقابل آفریقای جنوبی دست یابد.

آکرمن با 41 گل شکست ناپذیر از 26 توپ، گل برتر هلندی ها را به ثمر رساند. تام کوپر باتجربه نیز سهمی حیاتی با 35 دویدن از 19 توپ داشت. کشاو ماهاراج اسپینر بازوی چپ دو ویکت برای پروتئاس گرفت.

(با ورودی های ANI)

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances