تماشا کنید پدر کاندیدای کنگره MCD، منهندلز پلیس در شاهین باغ FIR ثبت شده است اخبار هند

دهلی نو: پلیس دهلی روز جمعه، 25 نوامبر 2022، پرونده ای را علیه آصف محمد خان، پدر خانم آریبا خان، نامزد شورای MCD کنگره، به دلیل بدرفتاری و برخورد غیرقانونی با پرسنل پلیس در حال انجام وظیفه در مقابل مسجد شاهین باغ طیب تشکیل داد. به گفته پلیس دهلی، آصف خان، یکی از اهالی شاهین باغ در حال سخنرانی در یک اجتماع عمومی در مقابل مسجد طیاب با استفاده از بلندگوی قابل حمل بود و با بازرس فرعی آکشای که به آصف نزدیک شد و در مورد تجمع جویا شد، رفتار نامناسبی داشت.

“در 25 نوامبر یک پرسنل پلیس، بازرس فرعی آکشای، در حین گشت زنی در منطقه متوجه تجمع حدود 20-30 نفر در مقابل مسجد طیب شد. پلیس به جلوی مسجد طیب نزدیک تجمع رسید، جایی که آصف محمد خان، ( پلیس دهلی گفت: پدر نامزد شورای MCD کنگره، خانم آریبا خان) ساکن توکار شماره 9، شاهین باغ، دهلی به همراه هوادارانش در مقابل مسجد طیب حضور داشتند و با استفاده از یک بلندگوی قابل حمل در جمع حاضر شدند.

“زمانی که پرسنل پلیس در حال انجام وظیفه از آصف محمد خان در رابطه با تجمع از کمیسیون انتخابات اجازه خواستند. آصف محمد خان با شنیدن این سخنان پرخاشگر شد و شروع به بدرفتاری با پلیس کرد. آصف محمد خان از زبان توهین آمیز استفاده کرد و پلیس در حال انجام وظیفه را مورد حمله قرار داد.” پلیس اضافه کرد.

بازرس فرعی آکشای از متهم در کلانتری شاهین باغ شکایت کرده است. پلیس دهلی شکایتی را بر اساس پرسنل پلیس شاکی آکشای تحت بند 186/353 قانون مجازات هند (IPC) علیه آصف خان ثبت کرده است. تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد.

آصف محمد خان، نماینده سابق دولت به همراه دو تن دیگر توسط پلیس دهلی دستگیر شدند. FIR در کلانتری شاهین باغ به ثبت رسیده است. تحقیقات برای دستگیری بقیه متهمانی که با ماموران پلیس تجاوز و بدرفتاری داشتند ادامه دارد.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما