(تصاویر) شمشیر ویکینجها پیدا شد

باستان شناسان توانستند دو شمشیر با علامت وایکینگ را در حفاری گورستانی از اواخر عصر برنز در کیشور سوئد کشف کنند.

لطفا فرار کنید، این گورستان که قدمت آن به 1000 تا 1400 سال پیش می رسد با 100 قبر و دو گوردخمه محل مناسبی برای حفاری و تحقیق به حساب می آید. همچنین پس از گذشت چند قرن، سه قبر سنگی نیز در داخل یکی از گوردخمه‌های این مکان اضافه شده است.

پس از کاوش در یکی از این سه مقبره، باستان شناسان به مجموعه بزرگی از مهرهای شیشه ای برخورد کردند و در فاصله بین دو مقبره، سنگ دیگری و دو شمشیر مربوط به عصر وایکینگ ها کشف شد که به صورت عمودی در زمین قرار گرفته بودند.

تا کنون کاوشگران منطقه وستمن لند سوئد شاهد کشف حدود 20 شمشیر مربوط به عصر وایکینگ ها بوده اند و یافتن دو شمشیر به صورت عمودی در یک قبرستان عجیب ترین مورد از همه آنها بود.

در این گورستان بقایای استخوان های سوخته انسان و حیوان، قطعاتی از یک بازی، شانه و پنجه خرس و همچنین آثار دیگری کشف شد.

در حال حاضر محققان در حال بررسی جنسیت افراد مدفون در این گورستان و همچنین دلایل دفن آنها پس از چند قرن در این گورستان هستند.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances