تصاویری از پاهای دردناک نیمار: ادامه طلسم جام جهانی

کد خبر: 1855875 |
06 آذر 1401 ساعت 13:35 |
44.4K بازدید |

3
نقطه نظر

نیمار، ستاره برزیلی تصاویری از پای خود را به اشتراک گذاشت که نشانه هایی از مصدومیت جدی را نشان می دهد.

تصاویری از پاهای دردناک نیمار: ادامه طلسم جام جهانی

به گزارش “ورزش سه”، نیمار در اولین بازی تیم ملی برزیل در جام جهانی 2022 مقابل صربستان قطر از ناحیه پا آسیب دید و زمین را ترک کرد.
تیته هر چند بعد از پایان بازی تاکید کرد که برای ادامه کار و همکاری با برزیل مشکلی نخواهد داشت، اما اشک های این بازیکن و لنگیدن ترک روی زمین حکایت از آن داشت که شرایط چندان خوب نیست.
در نهایت اعلام شد که این ستاره پاری سن ژرمن حداقل تا پایان مرحله گروهی نمی تواند برزیل را همراهی کند تا موجی از ناراحتی و هوشیاری بین هواداران و کادر فنی این تیم ایجاد شود.

برزیل را بسیاری مدعی واقعی قهرمانی در جام جهانی 2022 می دانند و حضور نیمار به عنوان بهترین بازیکن و ستاره این تیم می تواند نقش مهمی در رسیدن به این هدف داشته باشد.
او شب گذشته تصاویری را در شبکه های اجتماعی پخش کرد که نشان می داد مچ پایش به شدت ورم کرده و تنها راه خلاصی از آن راه رفتن است. این تصاویر واکنش های زیادی را به همراه داشت و باعث ناراحتی کاربران برای این بازیکن شد.
نیمار در جام جهانی 2014 نیز در مرحله یک چهارم نهایی کمرش شکست و نتوانست تیمش را هدایت کند.
با این حال به نظر می رسد روحیه او تا حد زیادی بهتر شده است و امیدوار است با صعود برزیل به مرحله حذفی بتواند شانس بازگشت به زمین را داشته باشد.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances