تشویق مصدومیت پوگبا جدی نیست

کد خبر: 1938083 |
27 اردیبهشت 1402 ساعت 19:46 |
4.4K بازدید |

1
نقطه نظر

مدعی برنامه های ستاره فرانسوی

اگرچه رسانه های ایتالیایی اعلام کردند که پل پوگبا فصل گذشته را به دلیل مصدومیت از دست داده است، اما مدیر برنامه گفت که این مصدومیت بخشی از ستاره فرانسوی است.

تشویق: مصدومیت پوگبا جدی نیست

به گزارش “ورزش سه”، پل پوگبا که پس از مصدومیت های متعدد و دوری طولانی از میادین بار دیگر به تیمش بازگشته بود، تنها پس از 24 دقیقه در آخرین بازی بیانکونری با مصدومیت جدیدی مواجه شد و مجبور به ترک زمین شد.

1875585

رسانه های ایتالیایی بعدا اعلام کردند که پوگبا دچار مصدومیت شدید شده و فصل را از دست داده است. اما ساعتی پیش رافائل پیمنتا مدیر برنامه های او این ادعاها را تکذیب کرد و گفت که ستاره فرانسوی پس از مصدومیت جزئی رو به بهبودی است و یوونتوس نباید مراقب باشد.

پوگبا از زمان بازگشتش با مصدومیت های متعددی مواجه شده است. او حتی قبل از بازگشتش هم در منچستریونایتد شرایط مشابهی داشت. ستاره فرانسوی قبل از دیدار این هفته با بیانکونری، چه برای این تیم و چه برای تیم سابقش، یونایتد، 390 روز در زمین حضور نداشت.

1875590

تصاویر اشک های پوگبا که هنگام خروج از زمین در دیدار یوونتوس و کرمونا ثبت شد، نشان می دهد که او چقدر از مصدومیت می ترسد و نگران است. پیمنتا اما یوونتوس را تشویق کرد و در مصاحبه ای گفت: این اتفاقات در فوتبال رخ می دهد و پوگبا در بازی کرمونز مصدوم شد اما سخت و جدی نیست، پل رو به بهبودی است و فصل را از دست نداده است.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما