بیل اوسترل، یکی از بنیانگذاران فهرست آنجی، در سن 57 سالگی درگذشت

بیل اوسترل، بنیانگذار و مدیر اجرایی قدیمی وب سایت محبوب بررسی بهبود خانه Angie’s List و بازیکن سابق سیاست جمهوری خواه ایندیانا، روز چهارشنبه در خانه خود در ایندیاناپولیس درگذشت. او 57 سال داشت.

دستیار او، جکی عنان، گفت که علت آن عوارض اسکلروز جانبی آمیوتروفیک است که به نام بیماری لو گریگ نیز شناخته می شود.

آقای. Oesterle (تلفظ OST-er-lee) زمانی که لیست Angie را در کلمبوس، اوهایو، در سال 1995 با انجی هیکس، فارغ التحصیل اخیر کالج که با او کار کرده بود، تأسیس کرد، یک سرمایه گذار خطرپذیر بود. ایده این بود که مشترکان را با پیمانکاران قابل اعتماد و سایر متخصصان بهبود خانه وصل کنیم و تا حدودی اضطراب استخدام یک غریبه برای تعمیرات گران قیمت خانه را از بین ببریم.

این تجارت که در ابتدا همسایه‌های کلمبوس نامیده می‌شد، یک امر فرامحلی بود: خانم. هیکس مشترکین جدید را با مراجعه به خانه به خانه و ارائه ارجاعات تلفنی به ثبت رساند و با مشورت یک لیست واقعی که هر زمان رتبه یک شرکت تغییر می کرد باید به روز می شد. این سرویس با تبلیغات در روزنامه ها این خبر را بیشتر گسترش داد و نام آن در سال 1996 به فهرست انجی تبدیل شد.

در سال 1999، با رونق دات کام نزدیک به اوج خود، Angie’s List آنلاین شد. این سایت که هنوز هزینه اشتراک می گیرد و همچنین از طریق تبلیغات درآمد کسب می کند، مشاغل مختلف را از A تا F در دسته بندی هایی مانند وقت شناسی و حرفه ای بودن رتبه بندی کرد. همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا نظرات امضا شده‌ای درباره کسب‌وکارهای مختلف در منطقه خود بنویسند، که لیست Angie امیدوار است که بررسی‌ها را منصفانه‌تر و دقیق‌تر کند. (اسامی کامل کاربران ظاهر نشد، اما باید آنها را در اختیار شرکت قرار می دادند.)

کسب‌وکارهایی که بررسی‌های بدی دریافت کرده‌اند، می‌توانند با مشتریانی که از طریق فهرست Angie شکایت کرده‌اند، مشکل را حل کنند. اگر کسب و کار فرآیند حل شکایت را نادیده بگیرد یا نتوانست شکایتی را حل کند، ممکن است در جعبه مجازات قرار گیرد، یک نوع پایه آنلاین، و به طور موقت فهرست خود را در سایت از دست بدهد. کسب‌وکارهایی که به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته‌اند، جایزه خدمات فوق‌العاده و همچنین توجه بیشتری را در سایت کسب کردند.

آقای. Oesterle در سال 1999 مدیر اجرایی شد، زمانی که خانم. هیکس برای شرکت در مدرسه بازرگانی هاروارد رفت. (او بعداً با شغل دیگری بازگشت.) با گذشت زمان، شرکت بیش از 2000 کارگر را استخدام کرد که عمدتاً در ایندیاناپولیس در دوره آقای. دوران تصدی Oesterle، و یک پایگاه کاربر میلیونی در ده‌ها شهر در سراسر ایالات متحده ایجاد کرد.

در سال 2004، آقای اوسترله برای اجرای اولین کمپین میچ دنیلز برای فرمانداری کنار رفت. او آقا را می شناخت. دنیلز، که در آن زمان مدیر دفتر مدیریت و بودجه در زمان پرزیدنت جورج دبلیو بوش بود، سال‌ها بود. آقای. Oesterle میلیون ها دلار برای کمپین جمع آوری کرد در حالی که آقای Mr. دانیلز با یک ماشین RV در ایالت گشت و گذار کرد، موتورسیکلت سوار شد و یک شب در کنار رای دهندگان ماند تا نشان دهد که او مرد مردم است.

آقای. دنیلز با کسب بیش از 53 درصد آرا، جوزف کرنان، رئیس جمهور فعلی دموکرات را شکست داد. (آقای دنیلز برای دور دوم برنده شد.)

غرفه آقای اوسترل در سال 2015 علیه تشکیلات جمهوری خواه ایندیانا مخالفت کرد، زمانی که آقای. جانشین دنیلز به عنوان فرماندار، مایک پنس، قانون احیای آزادی مذهبی را امضا کرد، قانونی که منتقدان معتقد بودند به کسب و کارهای ایندیانا اجازه می دهد تا علیه افراد دگرباشان جنسی تبعیض قائل شوند.

آقای. اوسترله به ایندیاناپولیس استار گفت که فکر می کند این لایحه به اقتصاد ایالت و حزب جمهوری خواه آسیب می رساند.

او گفت: “افراد همجنس گرا به دنیا می آیند دموکرات نیستند.” آنها عمدتاً دموکرات هستند زیرا ما آنها را به آنجا منتقل کردیم.»

این قانون با اعتراض بسیاری از هوزیرها، سیاستمداران در ایالت های دیگر و همچنین رهبران تجاری مانند تیم کوک از اپل مواجه شد. هزاران نفر در مقابل ساختمان دولتی تظاهرات کردند.

آقای. اوسترل تهدید کرد که قرارداد 40 میلیون دلاری برای گسترش دفتر مرکزی Angie’s List در ایندیاناپولیس را لغو می کند، شغل خود را به عنوان مدیر اجرایی ترک می کند تا بر حقوق همجنس گرایان در ایندیانا تمرکز کند و از رقیب آقای نجی حمایت می کند. پنس او پیش از این 150 هزار دلار به کمپین پنس کمک کرده بود.

پس از قیام، قانونگذاران ایندیانا اصلاحیه ای را به تصویب رساندند که هدف آن محافظت از افراد LGBTQ در برابر تبعیض بود. اما Angie’s List هرگز توسعه ایندیاناپولیس خود را ایجاد نکرد.

این شرکت در سال 2011 وارد بورس شد، اما پس از عرضه اولیه امیدبخش، از نظر مالی با مشکل مواجه شد. آقای. Oesterle در سال 2015 از سمت مدیر اجرایی کنار رفت و در سال 2017 Angie’s List به مبلغ 500 میلیون دلار توسط IAC، یک گروه رسانه دیجیتال تحت کنترل کارآفرین بری دیلر، خریداری شد. IAC شرکت را با سرویس HomeAdvisor خود ادغام کرد. لیست Angie در حال حاضر به عنوان Angi شناخته می شود.

ویلیام سیلی اوسترل در سپتامبر متولد شد. 26، 1965، در لافایت، هند، شمال غربی ایندیاناپولیس. او کوچکترین فرزند از پنج فرزند اریک اوسترل، استاد اقتصاد کشاورزی در دانشگاه پردو، و ژرمین (سیلی) اوسترل بود که قبل از ازدواج در دانشگاه کرنل در رشته باغبانی تحصیل می کرد.

آقای. اوسترل در وست لافایت بزرگ شد، جایی که در سال 1983 از دبیرستان فارغ التحصیل شد. او در سال 1987 مدرک لیسانس اقتصاد را از پوردو گرفت و با فرماندار گذراند. رابرت اور.

پس از حدود یک سال، آقای Oesterle توسط موسسه هادسون استخدام شد، یک اتاق فکر که در آن زمان توسط آقای. دانیلز و مقر آن در ایندیاناپولیس است. او بعداً در مدرسه بازرگانی هاروارد پذیرفته شد. اما قبل از آقای اوسترل رفت، آقای. دنیلز با او گفتگو کرد.

او با انگشت به سینه ام اشاره کرد و گفت: بهتر است برگردی اینجا. شما مدیون ما هستید.» Oesterle در سال 2021 فراخوان شد.

او در اوایل دهه 1990 مدرک کارشناسی ارشد خود را در هاروارد به پایان رساند و در سال 1991 با ملیسا مک کین ازدواج کرد. ازدواج آنها به طلاق ختم شد.

آقای. اوسترل برای کار برای یک شرکت سهامی خاص در کلمبوس، اوهایو رفت و در آنجا با خانم خانم آشنا شد. هیکس، فارغ التحصیل اخیر از دانشگاه DePauw.

با الهام از یک سرویس خبرنامه در ایندیاناپولیس که به مردم کمک کرد لوله کش و سایر متخصصان تعمیرات خانه را پیدا کنند، آقای. اوسترل و خانم هیکس از گاراژ خود شروع به کار کرد. هنگامی که شرکت شروع به کار کرد، آنها آن را به نام خانم خانم نامگذاری کردند. هیکس، سرویسی را خرید که در ابتدا الهام بخش آنها بود و در نهایت دفتر مرکزی خود را به ایندیاناپولیس منتقل کرد.

آقای. اوسترل در سال 2007 با کریستی انگلیش ازدواج کرد. او مانند چهار فرزند ازدواج اولش، مگی شیپمن، کتی اسمیت، فیشر اوسترل و اما اوسترل، از او زنده ماند. یک دختر ناتنی، Kayla English; یک دختر از ازدواج دوم خود، Luella Oesterle. دو برادر، اریک و دیل؛ دو خواهر، الیزابت و مری الن اوسترل. و سه نوه

در سال 2002، آقای Oesterle به ایجاد بورسیه Orr، به نام فرماندار Orr، کمک کرد، که تا 90 فارغ التحصیل جدید کالج را به ایندیاناپولیس می آورد تا به مدت دو سال در شرکت های بزرگ کار کنند.

این همراهی اولین تلاش بسیاری از آقایان بود. Oesterle متعهد شد که کارگران با استعداد و تحصیل کرده را از ترک ایندیانا باز دارد.

او یک کسب‌وکار برای حل این مشکل راه‌اندازی کرد، MakeMyMove، که با شهرها و شهرهای ایندیانا و سایر ایالت‌ها کار می‌کند تا انگیزه‌هایی را برای کارگران راه دور به آن جوامع ارائه دهد.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان