بوفون 44 ساله!

جانلوئیجی بوفون، دروازه بان ایتالیایی در جریان فستیوال دولو اسپورت در ترنتو از حرفه خود صحبت کرد. اگرچه او در ژانویه 45 ساله می شود، اما همچنان در سری B بازی می کند و در این تیم حضور ندارد.

جان لوئیجی بوفون گفت: من به دلایل زیادی به بازی ادامه می دهم زیرا هنوز احساس قدرت و رقابت می کنم. من در سنی هستم که می توانم هر زمان که بخواهم تصمیم بگیرم بازنشسته شوم، بنابراین کنترل اوضاع را در دست دارم، اما انتخاب های من همیشه دلایلی پشت سر خود داشتند. من به پارما برگشتم چون مرد خوشحالی هستم که می بینم هواداران چقدر به حضور من در دروازه افتخار می کنند.

بوفون جام جهانی 2006 را با ایتالیا و جام های بی شماری را با یوونتوس به دست آورد، اما هرگز قهرمان لیگ قهرمانان و توپ طلا نشد. و در سال 2006، تنها چند هفته پس از فتح بزرگترین جام فوتبال، به سری B سقوط کرد.

وی ادامه داد: من در زندگی ام چیزهای زیادی به دست آورده ام و خوشحالم که برای بردن آنها جنگیدم اما به شخصه محبت هواداران فراتر از هر افتخاری است. من نیازی به لیگ قهرمانان ندارم تا بدانم چقدر خوب هستم، حتی بدون گرفتن آنها، می دانم چه ارزشی دارم.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان