به وضوح زمان کارولینای جنوبی است. در اینجا آمده است که چگونه داون استالی آن را ساخت.

مینیاپولیس – داون استالی در حال شکست بود.

استالی، برنده سه مدال طلای المپیک و تالار مشاهیر به عنوان بازیکن، هشت سال در تمپل، در زادگاهش، فیلادلفیا، مربیگری کرده بود، اما تیم نتوانست از اولین آخر هفته مسابقات NCAA فراتر برود.

بنابراین هنگامی که استالی در سال 2008 مربی تیم بسکتبال زنان کارولینای جنوبی شد، یک هدف در سر داشت. استالی گفت: “من می خواستم برنده شوم.” می خواستم در مسابقات قهرمانی کشور قهرمان شوم.

تحت هدایت استالی، گیم‌کاکس‌ها 10 تورنمنت متوالی NCAA را انجام داده‌اند، چهار بار به فینال فور سفر کرده‌اند و پس از یکشنبه شب، دو قهرمانی ملی را به دست آورده‌اند. این برای استالی، که برنامه کارولینای جنوبی را از پایه بازسازی کرد، بسیار آهسته بود. پیروزی آن یکشنبه در برابر کنتیکت، پرافتخارترین برنامه بسکتبال زنان، نشان دهنده تغییر گارد در این ورزش است.

استالی یک تیم قدرتمند به رهبری آلیا بوستون ساخت که به عنوان بهترین بازیکن و مدافع جوایز را کسب کرد. استالی گفت که گاردهای اصلی زیا کوک، بری بیل و دستانی هندرسون “دقایق زیادی را با هم گذرانده اند” و در نتیجه آنها مانند “تخت نویسی” بازی می کنند.

استالی گفت: «لازم نیست چیز زیادی بگویید. “شما فقط می توانید اشاره کنید، و آنها سوئیچ را می دانند.”

لیست او بارها و بارها خود را ثابت کرده است. استالی گیم کاکس ها را به تنها شماره شان رسانده است. رتبه 1 در تاریخ برنامه و ارسال هشت Gamecocks به درفت WNBA، از جمله شماره شماره. 1 انتخاب کلی در سال 2018، A’ja Wilson، که کمک کرد اولین عنوان ملی Gamecocks در سال 2017 به خانه بازگردد.

یکشنبه شب، ویلسون در حال ریشه‌یابی برای مادرش بود.

استالی گفت که UConn، به رهبری مربی Geno Auriemma، زمینه را برای بسیاری از این موفقیت ها فراهم کرد. Auriemma 11 عنوان قهرمانی را در UConn به دست آورده است، جایی که او از سال 1985 مسئولیت آن را بر عهده داشته است.

استالی گفت: “چه مردم این را باور کنند یا نه، او به رشد فوق العاده ای در بازی ما کمک کرده است.” “من فکر می کنم بسیاری از کارهایی که ما می توانیم انجام دهیم و به دست آوریم ناشی از موفقیت آنهاست. من فکر می کنم مردم در UConn با تیم بسکتبال زنان خود به عنوان یک ورزش رفتار می کنند. آنها مجبورند به خاطر همه بردها و موفقیت ها، اما شما می توانید یک صفحه از کتاب آنها بردارید.”

با رفتن به بازی قهرمانی، هیچ یک از مربیان در بازی قهرمانی کشور شکست نخورده بودند. سپس استالی اوریما را شکست داد.

آئوریما یکشنبه شب گفت: “بعد از بازی به داون گفتم، آنها بهترین تیم کشور در تمام سال بودند.”

در حالی که کارولینای جنوبی مردم را تحت فشار قرار می دهد تا فراتر از UConn به عنوان استاندارد طلایی در بسکتبال کالج زنان فکر کنند، استالی تردید داشت که برنامه خود را یک سلسله بنامد. اما او تصدیق کرد که زمین بازی در حال تغییر است.

استالی پس از بازی یکشنبه گفت: “آنچه که به عنوان یک زن و مربی سیاه پوست مهم است، روشی است که شما آن را انجام می دهید، مانند مثالی که برای سایر مربیان ارائه می دهید.”

او افزود: «من فقط می‌خواهم نمونه‌ای عالی از نحوه انجام کارها به روش صحیح باشم و بازی خود را در جایی حفظ کنم که یکپارچگی آن دست نخورده باشد، زیرا این راهی است که ما رشد خواهیم کرد.»

در حالی که ممکن است دو عنوان قهرمانی کارولینای جنوبی در مقایسه با 11 قهرمانی UConn مانند گام های کوچک به نظر برسد، این ورزش دیگر تحت سلطه یک تیم نیست. این فصل نشان داد که بسکتبال زنان در دورانی بسیار متفاوت است، دورانی که استعدادهای فراوانی دارد. در سراسر کشور که در شش تیم دو رقمی به مرحله یک هشتم نهایی راه یافتند.

کارولینای جنوبی یکی از اعضای کنفرانس جنوب شرقی است که در درجه اول برای فوتبال شناخته شده است. استالی با موفقیت خود توجه بیشتری را به بسکتبال زنان در دانشگاه خود جلب کرده است. او خود را به عنوان پردرآمدترین زن سیاهپوست مربی یک تیم معرفی کرده است و یک پایگاه هواداران وفادار ایجاد کرده است که این کشور را برای هفت فصل متوالی در بسکتبال کالج زنان هدایت کرده است.

بیل، یک نگهبان جوان، قبل از بازی یکشنبه گفت: “وقتی او برای اولین بار به اینجا رسید، همه چیز رنگین کمان و چیزهای دیگر نبود.” فکر می‌کنم، فقط به این موضوع نگاه می‌کنم و اینکه او چگونه یک جامعه عالی، یک مکان عالی را ساخت، فکر می‌کنم فقط داشتن میراث خودمان و ساختن آن برای ما کلیدی بود.»

کندیس پارکر از شیکاگو اسکای WNBA گفت که کارولینای جنوبی در حال ایجاد مسیر خود است.

پارکر پس از بازی یکشنبه گفت: “من می گویم USC ​​بعدی USC بعدی است، من فکر می کنم هر کسی به دنبال کسی است که می خواهد باشد، هویت خودش.” “من فکر می کنم آنها همانی هستند که هستند و آنچه را که قرار است انجام دهند.”

اگر بوستون راه خود را داشته باشد، برد یکشنبه شب تازه شروع است.

بوستون گفت: «فکر می‌کنم در طول چند سال گذشته شما به تازگی توانسته‌اید این برنامه را ببینید و چگونه به رشد آن ادامه می‌دهد. “

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances