به طور تصادفی عجیب؛ ایران و اروگوئه پشت درهای بسته بازی می کنند!

فدراسیون فوتبال اروگوئه از اینکه دیدار با ایران پشت درهای بسته برگزار می شود ابراز ناراحتی کرد.

به گزارش سایت آل پایس، تیم ملی فوتبال اروگوئه روز جمعه در دیداری دوستانه در شهر وین اتریش به مصاف تیم ملی فوتبال ایران می رود.

نکته مهمی که این مسابقه خواهد داشت این است که چون بلیت فروشی فعال نشده، بازی پشت درهای بسته برگزار می شود. آندره آ لانفرانکو، یکی از اعضای کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال اروگوئه گفت: این بازی توسط فدراسیون فوتبال اروگوئه برگزار نمی شود و ما مسئولیتی در قبال آن نداریم. این تصمیم فدراسیون فوتبال اروگوئه یا برگزارکنندگان بازی نیست، بلکه به اروگوئه ای هایی که به وین می آیند بلیت داده می شود. این تصمیم بیشتر توسط ایران گرفته شد. مسئولان این رویداد از ایران خواستند درباره این موضوع صحبت کنند که وقتی به اینجا رسیدیم متوجه شدیم که بازی پشت درهای بسته است.

وی ادامه داد: درخواست هایی از طرفداران فوتبال در اروگوئه داشتیم که بلیت این بازی را بخرند و بتوانیم تیممان را همراهی کنیم و در حد توان به این هواداران کمک می کنیم. حیف که نمی توانیم در این بازی تماشاگر داشته باشیم. بازی در حضور تماشاگران می توانست بهتر و جذاب تر باشد.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances