بنیامین نتانیاهو بیمارستان را ترک کرد & نیویورک تایمز

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، پس از یک شب اقامت شامل یک سری آزمایشات و نصب مانیتور قلب کاشته شده، روز یکشنبه در شرایطی که مقامات پزشکی آن را “وضعیت عالی” توصیف کردند، از بیمارستان مرخص شد.

آقای. نتانیاهو 73 ساله روز شنبه پس از احساس سرگیجه خفیف در مرکز پزشکی شبا، بیمارستانی پیشرو در نزدیکی تل آویو بستری شد. کادر پزشکی به این نتیجه رسیدند که او کم آب شده است.

صبح روز یکشنبه، او تحت آزمایش‌های قلبی قرار گرفت، که دفتر نخست‌وزیر و مقامات بیمارستان گفتند که همه آزمایش‌ها کاملاً مشخص شده است.

پروفسور “قلب او کاملاً طبیعی و بدون هیچ یافته ای است.” آمیت سگف، مدیر بخش قلب و عروق بیمارستان، اندکی قبل از آقای دکتر در بیانیه‌ای گفت. آزادی نتانیاهو

پروفسور Segev گفت که “یک سری از معاینات جامع و معمول” در حالی که نخست وزیر کاملا هوشیار بود انجام شد و شامل آزمایش الکتریکی قلب بود. پروفسور گفت هیچ آریتمی قلبی پیدا نشد.

وی افزود که آقای به نتانیاهو یک مانیتور زیر جلدی تعبیه شده بود، “طبق معمول، تا به تیم حرفه ای پزشکی نزدیک نخست وزیر اجازه داده شود تا نظارت منظم خود را ادامه دهند.”

آقای. نتانیاهو، باسابقه‌ترین نخست‌وزیر اسرائیل، شامگاه شنبه ویدئویی را از بیمارستان منتشر کرد که با ظاهری شاد به نظر می‌رسید و اظهار داشت که “احساس بسیار خوبی دارد” و به دنبال کاهش ترس از سلامتی خود در میان گزارش‌های اولیه و متناقض در مورد وضعیت خود بود.

او گفت که جمعه را در دریای جلیل در شمال اسرائیل، جایی که دمای هوا به 100 درجه فارنهایت رسیده بود، زیر نور خورشید گذرانده است، “بدون کلاه، بدون آب – ایده خوبی نیست.” این روز شامل قایق سواری در دریاچه در گرمای شدید بعد از ظهر بود.

آقای “آسمان را شکر، حالم خیلی خوب است.” نتانیاهو افزود. من فقط یک خواهش از شما دارم: ما در این کشور در حال گذر از موج گرما هستیم. بنابراین از شما می‌خواهم: زمان کمتری را در آفتاب بگذرانید، آب بیشتری بنوشید و باشد که همه هفته خوبی داشته باشیم.»

بعداً اعلام شد که او شب را در بیمارستان خواهد گذراند و تحت آزمایشات روتین تکمیلی قرار خواهد گرفت و جلسه عادی هفتگی کابینه که قرار بود صبح یکشنبه برگزار شود به دوشنبه موکول خواهد شد.

آقای. نتانیاهو که به اتهام فساد با محاکمه روبرو است، در میانه یکی از طوفانی ترین دوره های زندگی سیاسی خود قرار دارد و باید بین خواسته های رقیب تعادل برقرار کند. در یک طرف ائتلاف جناح راست و محافظه کار تندرو او قرار دارد که به دنبال یک بازنگری اساسی قضایی است. از سوی دیگر، جنبش اعتراضی مردمی فزاینده ای است که از بسیاری از بخش های کلیدی جامعه اسرائیل تشکیل شده است. حامیان این بازنگری می گویند که بازگرداندن توازن صحیح قوا بین شاخه های حکومت و تضعیف اقتدار قضات غیر منتخب ضروری است. مخالفان آن می گویند تغییرات پیشنهادی ضد دموکراتیک است و به نوعی دیکتاتوری منجر خواهد شد.

شنبه شب شاهد تظاهرات خیابانی عظیم برای بیست و هشتمین هفته متوالی بود، در حالی که ده‌ها هزار نفر در تل آویو، چند مایلی دورتر از محل تجمع آقایان. نتانیاهو شب را در بیمارستان می گذراند. جنبش اعتراضی سراسری شامل نیروهای ذخیره نظامی و رهبران صنعت فناوری پیشرفته و حرفه پزشکی است. رهبران اتحادیه نسبت به اعتصاب عمومی در صورت ادامه این طرح هشدار داده اند.

دو هفته آینده ممکن است بحرانی باشد، قبل از اینکه پارلمان در پایان ژوئیه برای تعطیلات طولانی تابستان تعطیل شود.

اسرائیل همچنین در کرانه باختری اشغالی و در امتداد مرز شمالی متخاصم با لبنان با تنش مواجه است.

آقای. نتانیاهو در ماه اکتبر پس از احساس درد در قفسه سینه در هفته های قبل از انتخابات سال گذشته برای مدت کوتاهی در بیمارستان بستری شد. صبح روز بعد از او در حال دویدن فیلم گرفته شد. او همچنین در سال 2018 پس از ابتلا به تب برای مدت کوتاهی در بیمارستان بستری شد.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما