بنابراین فورهند بهترین شوت تنیس شماست؟ مطمئنی؟

در طول مسابقات رولکس پاریس مسترز، شما به طور مداوم بازیکنانی را خواهید دید که در مسیری چرخشی به سمت توپ می‌روند و در اطراف چیزی که باید یک بک هند باشد تا از سمت فورهند خود ضربه بزنند، می‌دوند. بیشتر بازیکنان با شدت بیشتر و با چرخش بیشتر به فوهند ضربه می زنند و به دنبال فرصتی بهتر برای به دست گرفتن کنترل امتیاز هستند.

و با این حال، این بزرگترین قدرت ممکن است بزرگترین ضعف نیز باشد. علیرغم خطر، بازیکنان در حین سرویس و در حین رالی به فورهند حریف حمله می کنند، زیرا فورهند نیز پایدارتر است و احتمال خطای اجباری بیشتر است، به خصوص در یک زمین سرپوشیده سریعتر مانند زمین این تورنمنت، که از شنبه آغاز می شود و اجرا می شود. تا نوامبر 6.

استیو جانسون گفت: “حدود 90 درصد مواقع فورهند یک بازیکن قوی تر است، بنابراین بیشتر از آن می ترسید، اما همیشه ثابت ترین نیست.” و افزود: “من یکی از بازیکنانی هستم که به آن اجازه پرواز می دهم. و برگه آمار را با برنده ها و خطاها پر کنید.”

بک هندرها، به خصوص دو دستی، جمع و جورتر هستند، بنابراین کمتر ممکن است خراب شود.

مایکل راسل که مربی تیلور فریتز است، می گوید: «فورهند نوسانی بزرگتر و از نظر فنی یک ضربه پیچیده تر است. “اگر به 10 بازیکن برتر نگاه کنید، خواهید دید که بسیاری به طور کاملاً متفاوتی به فورهندهای خود ضربه می زنند، اما بک هندها شباهت های بیشتری دارند. بنابراین فورهند تحت فشار بیشتر از بین می رود.”

وین فریرا، مربی فرانسیس تیافو، گفت: حمله به فورهند نسبت به گذشته به دلیل تغییر در تکنولوژی و سبک بازی رایج تر است. او گفت که راکت‌ها و سیم‌های مدرن بازیکنان را قادر می‌سازد تا بک‌هندهای قوی‌تری بزنند، در حالی که میل به تقویت بیشتر فورهند بیشتر بازیکنان را به چنگال‌های شدید غربی سوق داده است.

(گیره های نیمه غربی و غربی که مورد علاقه بسیاری از بازیکنان، مردان و زنان است، شامل چرخاندن راکت در دست تا حدی است که چرخاندن آن تقریباً غیر طبیعی به نظر می رسد، تا زمانی که بازیکنی را ببینید که با شلاق وارد می شود و روی توپ می چرخد. چرخش فوق العاده بالا با دستگیره های غیر سنتی کمتر غیرممکن است.)

فریرا گفت: “دلیل بدتر شدن فورهندها امروز به دلیل چنگال است – شما می توانید سرعت بیشتری ایجاد کنید، اما کنترل آن برای شما سخت تر است.” فرانسیس یک پیشروی غربی دارد و من فکر می‌کنم که خیلی به پایان رسیده است، اما گاهی اوقات بازگرداندن آن خیلی سخت است.»

فقط به این دلیل که یک بازیکن ممکن است بیشتر در معرض اشتباهات در فورهند خود باشد، به این معنی نیست که شما می توانید همیشه آن را دنبال کنید.

دنیس شاپوالوف که در فینال مسترز پاریس در سال 2019 به نواک جوکوویچ باخت، گفت: “شما همچنان سعی می کنید از آن ضربه دور بمانید و سپس بازیکن را مجبور کنید که در فرصتی مناسب ضربه ای بزند.” برو اونجا شما ممکن است شکست بخورید یا ممکن است از آن امتیاز بگیرید.”

راسل گفت که هر امتیاز دارای متغیرهای زیادی از جمله اعتماد به نفس هر دو بازیکن است، اما گفت که سطح زمین نیز یک عامل بسیار مهم است.

“در یک زمین سرپوشیده سریعتر [like at the Paris Masters] یا در زمین چمن زمان کمتری برای آماده شدن دارید و جهش کمتری دارید، بنابراین بچه‌هایی که فورهندهای در حال چرخش بزرگی دارند کار سختی برای آماده شدن دارند.” روی خاک رس، توپ آهسته‌تر است و بالاتر می‌پرد، بنابراین بیشتر در جیب قرار می‌گیرد که بازیکنان در جلوی دست راحت هستند.

گاهی اوقات بازیکنان با سرویس خود شروع به هدف قرار دادن فورهند می کنند. اگر بازیکنی عقبگرد بزرگی داشته باشد، براندون ناکاشیما سعی می‌کند از آن استفاده کند و سرویس‌های بیشتری را به فورهند وارد کند. او توضیح داد: “آنها بیشتر مستعد ضربه های اشتباه یا بازگشت های کوتاه تر خواهند بود.”

راسل می‌گوید چرخش بک هند کوتاه‌تر جذب قدرت اولین سرویس را آسان‌تر می‌کند و آن را مسدود می‌کند. فریرا خاطرنشان کرد که در حالی که “شما باید خیلی آن را با هم مخلوط کنید”، اکثر بازیکنان با تنظیم کردن برای بک هند، برای بازگشت به سرویس آماده می شوند، بنابراین بازیکنان باید برای سرویس به فورهند تنظیم شوند. (بک هند یک دست نیاز به جابجایی محسوس تری در آن لحظات دارد.)

جانسون گفت در طول تجمعات، حمله به فورهند برای باز کردن بک هند ضروری است. او گفت: “من سعی می کنم بچه ها را غافلگیر کنم و وقتی دنبال بک هند می گردند به فورهند آنها می روم.”

فریرا هشدار داد که بازیکنان باید نقاط خود را انتخاب کنند. او گفت: “بازیکنان ضربه زدن به فورهندها را از گوشه بک هند بسیار خوب انجام می دهند، اما به دلیل چنگ زدن آنها در هنگام فرار به خوبی قبل از ضربه زدن به فورهندها عمل نمی کنند.” فریرا گفت که بازیکنان خاصی (مانند متئو برتینی) با فورهندهای بزرگ وجود دارند که باید مراقب آنها باشید و برخی دیگر (مثل الکساندر زورف و یانیک سینر) که در آنها احتمال کسب یک امتیاز رایگان وجود دارد. اما حتی با برتینی هم می‌توانید در زمانی که او انتظارش را ندارد، پیش قدم شوید.»

فریرا گفت که بازیکنان باید هنگام زدن ضربات نزدیک یا به تور، به فورهندهای حریف حمله کنند، زیرا اگر توپ را پایین نگه می داشتند، با یک ضربه برش یا صاف، کنترل کردن فورهندها برای آنها چالش برانگیزتر بود.

راسل موافق بود که هر بازیکنی را می توان در سمت فورهند هل داد، به خصوص اگر در حین حرکت مجبور به ضربه زدن به توپ شوند. در بک هند آنها از اسلایس به عنوان شوت دفاعی استفاده می کنند، اما اکثر بازیکنان برش فورهند را تمرین نمی کنند و اگر مجبور به زدن فورهند در زمان فرار شوند، می توانید آنها را دیر انجام دهید.”

او گفت که حتی رافائل نادال، که با راجر فدرر بازنشسته شده، پادشاه فورهند است، می‌تواند در آن بال شکست بخورد. راسل پیش از این که اضافه کرد، گفت: «اگر بتوانید رافا عجله کنید، او تمایل دارد کمی بیشتر بلند کند، اما باید آن را عالی اجرا کنید وگرنه با یویو می دوید.

جانسون گفت که برخی از بازیکنان اعتماد به نفس ندارند و فشار دادن زودهنگام فورهند می تواند نتیجه دهد.

او گفت: “اگر آنها زودتر از موعد یک زوج را از دست بدهند، دیگر به همان اندازه روی آن عکس نخواهند رفت.” با این حال همه لنگ نمی زنند. “بعضی از بچه ها می توانند صد فورهند متوالی را از دست بدهند و برای صد و یکمین مورد تردیدی ندارند.”

ناکاشیما و شاپوالوف آخرین هشدار را اضافه کردند: یک لحظه مهم، با ست یا مسابقه روی خط، ممکن است بهترین زمان برای آزمایش فورهند حریف شما نباشد. ناکاشیما گفت: “در یک نکته کلیدی، شما نمی خواهید با یک ضربه بزرگ غافلگیر شوید.”

شاپوالوف افزود: حمله به فورهند در آن مقطع مانند پرتاب یک تعویض به جای بهترین توپ سریع با پایه های بارگذاری شده در اینینگ نهم است. این تاکتیک یک سلاح برای استقرار است، اما عاقلانه.

او گفت: “در لحظات بزرگ، شما می خواهید به جایی بروید که اعتماد به نفس دارید و درصدها بالاتر است تا امتیاز کسب کنید.”

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان