برخی از کالج ها درآمدهای زیادی تولید نمی کنند. آیا ارزش آن را دارند؟

فقط 43 درصد از دانش آموزانی که در Grambling شروع به تحصیل کرده اند، شش سال بعد فارغ التحصیلان دبیرستان هستند. گاوین آر. هامز، معاون معاون مدیریت ثبت نام گفت: “علاقه ما به دست آوردن نخبگان از نظر مالی نیست، بلکه جذب دانشجویانی است که در سایر موسسات فرصت ندارند.” “این عمیق تر از داده ها است.”

کالج وارن ویلسون در Swannanoa، NC، با یک چالش منحصر به فرد روبرو است. این به اصطلاح یک کالج کار است، به این معنی که دانشجویان یک تکلیف آزمایشگاهی در محوطه دانشگاه دارند. علاوه بر کار کلاسی معمولی و هر شغل دیگری که دانش‌آموزان برای کسب درآمد بیشتر به آن نیاز دارند، الزامات مشارکت اجتماعی نیز وجود دارد.

بر اساس کارت امتیازی کالج، نرخ فارغ التحصیلی این مدرسه فقط 53 درصد است. اگر افرادی از 47 درصد بدون مدرک وارد بازار کار شوند، در مضیقه خواهند بود. در واقع، فقط 37 درصد از دانش آموزانی که در آنجا شروع به کار کردند، شش سال بعد فارغ التحصیلان دبیرستانی هستند که از آموزش خارج می شوند.

جی رابرتز، استاد وارن ویلسون، در مصاحبه ای از این چهره ابایی نداشت. وارن ویلسون موانعی برای تکمیل – و در نتیجه برای درآمد بیشتر – دارد که اکثر مدارس دیگر ندارند. در حالی که در چند سال گذشته نیازمندی‌های کار در دانشگاه را کاهش داده است، مدرسه هنوز برای هر نوجوانی که به این فکر می‌کند مناسب نخواهد بود.

دکتر. رابرتز از مردم می خواهد که معیارهای دیگر را نیز در نظر بگیرند. او گفت که مدرسه بهتر از همتایان خود در مورد سؤالات نظرسنجی افرادی که فارغ التحصیل می شوند در مورد اینکه آیا مدرسه آنها را برای مشارکت اجتماعی و مدنی آماده می کند و آیا آنها کارشان را معنادار می دانند، بهتر عمل می کند.

در واقع، دانشجویانی هستند که به هیچ وجه در مورد تحصیل و شغل خود بلاتکلیف نیستند و با درک نسبتاً روشنی در مورد اهداف مالی متوسط ​​خود وارد دانشگاه می شوند. کسانی که در کالج همپشایر در آمهرست، ماساچوست، 46 درصد از مواقع شش سال پس از شروع، از دبیرستان فارغ التحصیل می شوند.

ادوارد وینگن باخ، رئیس همپشایر گفت: «اکثر دانشجویان ما می‌آیند و می‌روند زیرا می‌خواهند فعال، هنرمند، مربی یا کارآفرین باشند. “هیچ یک از این مسیرهای شغلی موفقیت اولیه درآمدی ندارند.”

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances