برای مجموعه Wal’s June Walking ثبت نام کنید

من یک واکر مشتاق هستم. وقتی برای مدت طولانی روی کامپیوتر قوز کرده ام، قدم می زنم تا کمرم را صاف کنم. اگر خبر خوبی دریافت کنم، چند دور در اطراف محله ام می چرخم تا از آن لذت ببرم. من با نوجوانم راه می روم تا او را ترغیب کنم که با من صحبت کند. و احتمالاً جای تعجب نیست که بسیاری از ما در Well جلساتی را در حالی که پیاده بودیم برگزار می کردیم. بنابراین، ما کل ماه ژوئن را به کاوش در لذت پیاده روی اختصاص می دهیم – و امیدوارم شما هم با ما همراه باشید.

پیاده روی در زیر نور آفتاب بهترین عناصر فصل را ترکیب می کند: طبیعت، هوای تازه، حرکت و آزادی. کم تاثیر است. راحت است. می توان آن را در شهر یا کشور انجام داد. و برای فعالیتی که خیلی معمولی است، فواید فیزیکی و ذهنی فوق العاده ای دارد – خواب بهتر، کاهش درد مفاصل و کاهش اضطراب.

تحقیقات نشان می دهد که برای به دست آوردن پاداش، لازم نیست یک سفر حماسی انجام دهید. یک مطالعه در سال 2023 روی بزرگسالان 70 سال و بالاتر در مجله Circulation نشان داد که پیاده روی 500 قدم اضافی در روز با 14 درصد کاهش خطر بیماری قلبی، سکته مغزی و نارسایی قلبی مرتبط است.

اما، اگر به کمی انگیزه بیشتر نیاز دارید، خبرنامه Well شامل الهامات پیاده روی در ماه ژوئن خواهد بود.

شما می توانید بدون توجه به سطح آمادگی جسمانی خود به برنامه بپیوندید. هر هفته، ما ایده‌های خلاقانه‌ای را برای شما ارسال می‌کنیم تا شما را از خانه بیرون بیاوریم. هر خبرنامه دارای یک موضوع خاص با فعالیتی است که می‌توان آن‌ها را امتحان کرد و از کارشناسانی که برخی از آن‌ها در تایمز کار می‌کنند، مشاوره می‌دهند.

یک پیاده‌روی برای برانگیختن ترس در حین پرسه‌زنی طراحی شده است، در حالی که راه‌پیمایی دیگر شامل اعلان‌های مکالمه‌ای است که اگر با شخص دیگری راه می‌روید، به تقویت ارتباط شما کمک می‌کند. همچنین یک پیاده روی مبتنی بر تناسب اندام برای بهینه سازی حرکت شما و یک پیاده روی با مضمون میکرو ماجراجویی وجود خواهد داشت. (در هفته پنجم، یک فرد مشهور و بسیار سرگرم کننده و متعصب پیاده روی به من خواهد پیوست تا همه چیز را جمع بندی کنم.)

ابتدا مطمئن شوید که در خبرنامه Well ثبت نام کرده اید. اگر قبلاً هستید، هیچ چیز جدیدی برای انجام در این صفحه نخواهید دید. اگر قبلاً خبرنامه ما را دریافت نکرده‌اید، می‌توانید از ماژول زیر برای اشتراک استفاده کنید – و برنامه پیاده‌روی ما را از اول ژوئن دریافت خواهید کرد.

سپس، به Wirecutter، سایت بررسی محصول The Times بروید، جایی که همکاران ما لیستی از وسایل پیاده روی مورد علاقه خود را برای شما جمع آوری کرده اند.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان