با Gurpreet Singh Bhullar، 2004 Batch IPS Officer پنجاب آشنا شوید که ارزش خالص او 152 کرور است | اخبار هند

دهلی نو: Gurpreet Singh Bhullar، افسر دسته ای IPS در سال 2004 که در پنجاب منصوب شد، احتمالاً یکی از ثروتمندترین کارمندان دولت در این کشور است. طبق سوابق وزارت کشور اتحادیه، گورپریت سینگ بولار، که در حال حاضر به عنوان بازرس کل پلیس (IGP) در پنجاب منصوب شده است، دارایی هایی به ارزش 152 کرور روپیه است.

Bhullar یکی از دو افسر IPS دسته 2004 است که در اوایل سال جاری توسط پلیس پنجاب به درجه IGP ارتقا یافتند. Baljot Singh Rathore دیگر افسر IPS کادر پنجاب است. این دستور در کنار ارتقاء 7 افسر دسته 1997 به رتبه ADGP صادر شد.

پیشینه شغلی و خانوادگی Gurpreet Singh Bhullar

Gurpreet Singh Bhullar قبل از اینکه در سال 2004 افسر IPS شود، افتخارات BA را کسب کرد. Bhullar چند سال پیش به عنوان SSP Jalandhar پست شد. پدر و پدربزرگ او گوردیال سینگ بولار نیز افسران IPS بودند و در طول خدمات خود در جالاندهار مستقر شدند. Gurdyal Singh Bhullar SSP Jalandhar بین سال‌های 1957 و 1960 بود.

Gurpreet Singh Bhullar همچنین به عنوان کمیسر پلیس Ludhiana قبل از ارتقاء به رتبه IGP خدمت می کرد. Bhullar همچنین طولانی ترین مدت به عنوان SSP Mohali را داشت. افسر IPS دو دوره به عنوان Mohali SSP داشته است، ابتدا بین سال های 2009 و 2013 و از 2015 تا اوت 2016.

ثروتمندتر از سیاستمداران برتر پنجاب

بولار هنگام اعلام دارایی‌های غیرمنقول خود در سال 2016 چشم‌ها را به خود جلب کرد. طبق سوابق اظهارنامه‌های ثبت شده توسط Bhullar که در وب‌سایت وزارت کشور موجود است، این افسر دسته‌ای IPS در سال 2004 دارایی‌هایی به ارزش 152 کرور روپیه بود.

در آن زمان، بولار بسیار ثروتمندتر از کاپیتان امریندر سینگ، وزیر ارشد سابق پنجاب و سوخبیر سینگ بدال، رهبر SAD بود. در حالی که کاپیتان آماریندر سینگ دارایی خالص 48 کرور روپیه بود، دارایی خالص بادال در سال 2016 حدود 102 کرور روپیه بود.

تفکیک دارایی Bhullar

بولار در اظهارنامه مالیاتی خود 16 ملک شامل هشت قطعه مسکونی، چهار زمین کشاورزی و سه قطعه تجاری را اعلام کرد. او همچنین دارای یک قطعه تجاری به ارزش 85 میلیون روپیه در جاده باراخامبا در مرکز دهلی به همراه یک زمین خالی به مساحت 1500 متر مربع در مزارع شیک ساینک دهلی بود.

بر اساس این اسناد، گرانترین دارایی Bhullar حدود 45 کرور روپیه است و به عنوان “زمین غیر قابل کشت” در روستایی در Mohali ذکر شده است. بولار در اظهارنامه‌های اموال غیرمنقول خود (IPRs) اشاره کرد که بیشتر این اموال را “ارث” کرده است و “اموال اجدادی ناشی از پدربزرگ و مادربزرگ” را به عنوان منبع در بسیاری از موارد بیان کرد.

Bhullar همچنین تاریخ کسب حداقل 12 ملک را 11 ژانویه 2013 ذکر کرد. او یکی از چندین افسر IPS مستقر در پنجاب است که جزئیات املاک خود را به نام خود یا همسر یا والدین خود ثبت کرده است که از آن زمان به صورت عمومی منتشر شده است. 2011.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان