باید رفع خرید کارتن 60 قدم بردارید؟

اگر بخواهیم یکی از پرکاربردترین کارتنهایی که در صنعت بسته بندی بسیار استفاده شده و مورد توجه قرار میگیرد را معرفی کنیم، میتوانیم به کارتن پنج لایه اشاره نماییم. ما در کارتن سازی کارتن پارت چه کمکی را میتوانیم به شما میکنیم؟ مقوا هایی که برای ساخت جعبه مقوایی استفاده می شود هر کدام ویژگی های متفاوتی دارند اگر شما بخواهید از مقوا برای تجهیزات دارویی استفاده نمایید و بخواهید از مقوا جعبه هایی بسازید که برای فست فود استفاده می شوند شما مجبور هستید از مقوا های دست اول استفاده نماید اما در سایر موارد مانند جعبه لامپ ، جعبه عروسک و… به عبارت دیگر، شما می توانید دقیقاً آنچه را که می خواهید به دست آورید و بدانید که برند شما چیزی کاملاً منحصر به فرد خواهد داشت.

بنابراین شما می توانید با خیال راحت نسبت به ثبت سفارش نزد کارشناسان ما اقدام کنید. گروه نوژا پک یکی از گروه ههای قدیمی در زمینه تولید کارتن و جعبه می باشد که کلیه خدمات چاپ و جعبه سازی را به صورت حرفه ای و با هر نوع طرح و رنگی پیاده سازی می کند در صورتی که نیاز به چاپ و جعبه سازی دارید می توانید با ما در تماس باشید تا به صورت کامل شما را در جریان ساخت و تولید جعبه مقوایی قرار دهیم لازم به ذکر می باشد از آنجایی که گروه نوژا پک خود دارای کارگاه جعبه سازی می باشد می تواند مطابق با نیاز شما کلیه خدمات جعبه سازی را انجام دهد کافی است شما طرح مد نظرتان را به این شرکت ارائه دهید تا در مدت زمان اندکی سفارش شما را طراحی و ساخته و در نهایت تحویل دهد.

خرید کارتن در تهران

گروه نوزا پک یک شرکت جعبه سازی در تهران می باشد که با بهره گیری از ماشین آلات جعبه سازی قادر خواهد بود هر نوع جعبه ای را برای شما ساخته و در اختیار شما قرار دهد. اگر شما به دنبال محاسبه قیمت جعبه و کارتن می باشید باید قبل از اینکه شروع به محاسبه کنید برخی از فاکتورها را شناسایی نمایید و سپس بعد از دریافت قیمت این فاکتور ها آنها را در فرمول محاسبه قیمت جعبه قرار دهید البته خود فرمول محاسبه قیمت نیز پیچیده می باشد و قطعا می تواند شما را در محاسبه قیمت به اشتباه بیندازد خوب پس سوال اینجاست چگونه قیمت جعبه را محاسبه نماییم در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که فاکتورهایی از قبیل جنس مقوا ، تیراژ ، نوع چاپ و… اگر کاغذی در گراماژ بالای ۲۰۰ گرم تولید شود به آن مقوا گفته میشود، اگر مقوای تولید شده کمتر از ۲۰۰ گرمی باشد، در ردیف کاغذ قرار می گیرد.

کارتن با چاپ سفارشی

البته در این میان هرگز نباید نقش کیفیت بالای محصولات را نیز نادیده گرفت. استفاده از کارتن برای خرید و فروش های آنلاین نیز پر استفاده است. است. که هنوز هم عده ای هستند که از جعبه های سنتی برای میوه ها استفاده می کنند اما این نوع جعبه ها در صادرات میوه بسیار کم استفاده می شوند در نتیجه فروش کارتن های میوه بیشتر از جعبه های سنتی است. نوع دیگر چوب نرم است که معمولاً از درختان کاج و صنوبر گرفته شده که دارای فیبرهای بلندتر هستند و مقوای توانمندتری را تولید می کند.

کارتن پنج لایه

درانواع بسته بندی صادراتی از صادرات میوه گرفته تا کالاهای لوکس و حتی صنعتی، نوع بسته بندی و کالای داخل آن باید به گونه ای قرار داده شود تا حداکثر استفاده از واحدهای باری را داشته باشید. در ادامه به بررسی هر یک از این نوع کارتن بدون چاپ می پردازیم. این محصولات در نظر جعبه های تبلیغاتی خیلی مناسب نیستند و معمولاً برای آسیب نرسیدن به وسایل مورد استفاده قرار می گیرد؛ اما ظرافت و زیبایی برای جعبه هایی که قرار است تبلیغات و برندسازی روی آن ها انجام شود خیلی مهم می باشد؛ به عنوان مثال جعبه های عطر، تلفن های همراه، داروها و مواردی که پشت ویترین برای مشتریان قرار داده میشود و اگر بررسی کنید به این نکته پی می برید. در پاسخ باید گفت که بررسی نظرات مصرف کنندگان بهترین راه ممکن است. مقوای فابریانو الر Fabriano Elle Erre در یک سمت دارای حالت راه راه است و در سمت دیگر صاف و یکنواخت است و هیچگونه برجستگی ندارد.

لازم به ذکر است مقوا فابریانو در یک سمت دارای حالت راه راه است و در سمت دیگر صاف و یکنواخت است و هیچ گونه برجستگی ندارد. همیشه در دست داشتن لیست قیمت خرید مقوا جعبه سازی یا هر نوع محصول مشابه دیگر برای اطلاع دقیق از نوسانات بازار می تواند بسار مفید بوده و در طولانی مدت در بازدهی محصول تاثیر مستقیم داشته باشد.

سفارش چاپ و بسته بندی

هر نوع خرما بومی منطقه خاصی است و کیفیت بهتری در آن منطقه از خود نشان خواهد داد. اکثر پکهای ایرانی خرما به صورت کاملا ساده و در بسته بندیهای مقوایی در فروشگاههای سراسر کشور به فروش میرسد. با وجود اینکه در کشور ما از اینترنت استفاده های زیادی می شود اما هنوز خرید و فروش از طریق اینترنت رواج چندانی نیافته است و مانند کشورهای دیگر که این کار به آسانی صورت می گیرد، در کشور ما به این صورت نیست. اولین موردی که می خواهیم به شما بگویم جنس و کیفیت مقوا می باشد که به صورت عمده از مقوا های بازیافتی و کاغذها طراحی و تولید شده و یا به صورت مستقیم از چوب درختان به کار می رود؛ در صورتی که اگر در فرآیند تولید ضیافت مقوا به درستی ایجاد نشود جنس جعبه از کیفیت بالایی برخوردار نبوده است؛ یعنی مقوای بازیافتی از استخدام مقوای تولید شده که به صورت مستقیم از چوب درختان طراحی و ساخته می شود برخوردار نباشند برای تولید آن ها بهتر است که از نظر جنسی ما کمی حساس باشیم اما معمولاً امروزه جنس مقوا ها و همین طور جنس جعبه های مقوایی رابطه مستقیمی با محلی دارد که شما از آن ها محصولات را تهیه می کنید.

خرید کارتن سه لایه ارزان در تهران

ساختار این جعبه کمی مشابه جعبههای شیاردار معمولی است اما تفاوت عمدهای که باعث قرار گرفتن آن در دستهبندی متفاوت میشود، موقعیت قرارگیری فلاپ های خارجی آن است. البته نکته قابل توجه این است که کارتنی که برای بازار داخلی مورد استفاده قرار میگیرد با کارتنی که به عنوان صادرات استفاده میشود متفاوت است. قیمت خرید این محصول ویژه با توجه به تغییر ماده اولیه در تولید و … چون برای این هنر از زغال یا مداد زغالی استفاده میشود مقوا اشتنباخ بهترین گزینست و به دلیل برخورداری از کیفیت بالا دانشجویان و هنرمندان حساب ویژه ای روی این محصول باز میکنند.

که این مقوا به دلیل استفاده مواد اولیه مخصوص در تولید آن بیشتر برای هنرمندان و نقاشان مناسب می باشد. فروش کارتن دست دوم در بازار کارتن اینگونه است که کارتن از نظر سالم بودن و مقاومت حتی از کارتن اکبند نیز بهتر هستن .برای اینکه مستقیم از کارخانه خریداری میشوند .کارخانه فقط بار آن را بدون هیچ آسیبی به کارتن دست دوم تخلیه کرده و بازار کارتن با برسی کامل از نظر بهداشتی و همچنین پارگی آن را به انبار بازار کارتن انتقال میدهد .خرید کارتن اسباب کشی با قیمت مناسب از برخی شرکتها و مراکز تولید جعبه امکان پذیر میباشد. یک کارخانه کارتن سازی از دستگاه های مخصوص، کارکنان (شامل مهندسین، طراحان، مدیر، کارکارمندان امور مالی و اداری، وکیل و …)، مواد اولیه با کیفیت و مرغوب (مانند ورق خام، مقوای نازک و یا کاغذ گلاسه برای لمینت، مرکب چاپ، چسب سیلیکات و…) و موارد دیگر تشکیل شده است.

خرید کارتن برای آنلاین شاپ

بعد از ساخت و تولید جعبه شاید یکی از مهمترین فاکتورها برای اینکه جعبه بتوانند زیبایی خود را نشان دهند طراحی و چاپ جعبه می باشد در واقع طراجی و چاپ جعبه کلیه فرآیند هایی می باشد که به منظور قرار دادن لوگو، تصاویر ، اطلاعات تماس سایر مواردی که به صورت چاپ روی جعبه قرار می گیرد را شامل می شود . مقوای جعبه ای تاشو انواع اسکاندیناوی برای مصارف مختلف بسته بندی، مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سفارش کارتن پستی لطفا از سایت ما دیدن تولید کننده کارتن در تهران کنید.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances