بازرسان هالووین به ایستگاه های پلیس در سراسر سئول یورش بردندCNN

بازرسانی که در حال تحقیق در مورد له شدن جمعیت که منجر به کشته شدن 156 نفر در جشن هالووین در کره جنوبی شد، روز چهارشنبه به ایستگاه های پلیس در سراسر سئول یورش بردند.

آژانس پلیس متروپولیتن سئول گفت که بازرسان به هشت دفتر آن یورش بردند و گزارش‌ها و اسناد داخلی مربوط به گزارش‌های مردم به خط تلفن فوری 112 را ضبط کردند.

در میان دفاتر مورد هجوم، ایستگاه پلیس ناحیه یونگسان بود که بر محله تفریحات شبانه Itaewon نظارت می‌کند، جایی که لهو درگیری رخ داد.

این یورش ها در حالی انجام شد که مقامات کره ای با فشار و خشم مردمی فزاینده مواجه بودند و شاهدان می گویند که در شب کوبیدن جمعیت در ایتائوون کنترل چندانی وجود نداشت – علیرغم دریافت هشدارهای پلیس از قبل.

درگیری مرگبار جمعیت روز شنبه در بخشی از کوچه‌های باریک رخ داد، جایی که شاهدان توصیف کردند که نمی‌توانستند حرکت کنند یا نفس بکشند، زیرا جمعیت انبوهی در خیابانی به عرض بیش از 4 متر (13 فوت) جمع شده بودند. از آن زمان مشخص شد که مردم ساعاتی قبل از گزارش اولین مرگ و میر، با پلیس تماس گرفته بودند تا در مورد ازدحام جمعیت هشدار دهند.

یورش های روز چهارشنبه توسط یک واحد تحقیقاتی ویژه که یک روز قبل توسط آژانس پلیس ملی (NPA) برای بررسی فاجعه ایجاد شده بود، انجام شد.

NPA روز چهارشنبه اعلام کرد که رئیس ایستگاه پلیس یونگسان، یکی از نزدیک‌ترین ایستگاه‌های پلیس به محل حادثه را تعلیق کرده است.

NPA گفت: “رئیس لی ایم جائه نمی تواند وظایف عادی خود را با توجه به این وضعیت انجام دهد.”

مقامات امدادی و پلیس در 30 اکتبر در Itaewon، سئول جمع می شوند.

سوابق ارائه شده توسط NPA به CNN نشان می دهد که پلیس حداقل 11 تماس را از مردم ایتائوون دریافت کرده است که در مورد احتمال له شدن جمعیت چهار ساعت قبل از وقوع حادثه نگران بودند.

اولین تماس در ساعت 6:34 بعد از ظهر بود، زمانی که تماس گیرنده هشدار داد: “به نظر واقعا خطرناک است… می ترسم مردم له شوند.”

یکی دیگر از تماس‌گیرندگان کمتر از دو ساعت بعد درخواست کنترل ترافیک کرد و گفت که تعداد زیادی از مردم در کوچه‌های باریک Itaewon جمع شده‌اند که مدام می‌افتند و آسیب می‌بینند.

یون هی کیون، کمیسر آژانس پلیس ملی، در یک کنفرانس مطبوعاتی در سئول، کره جنوبی، در 1 نوامبر تعظیم می کند.

یون هی کیون، رئیس NPA روز سه شنبه در صحبت با رسانه ها برای اولین بار اعتراف کرد که پلیس در واکنش خود اشتباه کرده است.

وی گفت: «تعدادی گزارش از خط تلفن فوریت های پلیسی حکایت از وخیم بودن (وضعیت) درست قبل از وقوع حادثه دارد. بر اساس گزارش‌ها، جمعیت زیادی قبل از حادثه تجمع کرده‌اند و گزارش‌های خط تلفن فوریت‌های پلیسی (از خطر اطلاع داده شده است).

وی افزود که پاسخ پلیس به تماس های اضطراری “ناکافی” بوده است و او به عنوان رئیس آژانس “مسئولیت سنگینی” احساس می کند.

وی در نشست خبری روز سه‌شنبه از ایجاد یگان ویژه تحقیقاتی خبر داد که روز چهارشنبه این عملیات را انجام داد.

یون قول داد که این واحد “حقیقت را به طور شفاف آشکار خواهد کرد.”

پلیس در 30 اکتبر در صحنه له شدن جمعیت در Itaewon، سئول، کره جنوبی، نگهبانی می دهد.

سایر نهادهای دولتی نیز ناآماده بودن را پذیرفته اند. وزارت کشور روز دوشنبه گفت که هیچ دستورالعملی برای مقابله با افزایش جمعیت ندارد، زیرا این امر توسط یک رویداد واحد با یک سازمان دهنده ایجاد نشده است.

نخست وزیر هان داک سو روز سه شنبه گفت: «یکی از دلایل (فاجعه) فقدان دانش عمیق نهادی و توجه به مدیریت جمعیت بود.

وی افزود که حتی اگر پلیس بیشتری مستقر می شد، ممکن بود ناکارآمد باشد زیرا “ما سیستم مدیریت جمعیت نداریم.”

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances