بازارکه ابری‌هاست ایران هر آنچه در سرویس ابری نیاز دارید

مسئولیت منفی: دیجیتال فقط این متن را برای تبلیغات نمایش می دهد و مسئولیت ویرایش محتوای آن را ندارد.

نصب نرم افزار بر روی سرور یا داشتن کنترل پنل حرفه ای مهمترین دغدغه کاربران است. اما نگران نباشید! کارشناسان رایانش ابری علاوه بر امکان خرید سرور ابری، سرویس ابری را برای کاربران فراهم کرده اند که تمامی این نگرانی ها را برطرف می کند.

در بازار مبتنی بر ابر ایران، کاربران می توانند با چند کلیک از نرم افزارها و کنترل پنل ها استفاده کنند. حتی به صورت رایگان آن را روی سرور نصب و پیکربندی کنید. این نرم افزارها به صورت خودکار در کمترین زمان ممکن به کاربر تحویل داده شده و آماده استفاده می باشند.

از جمله نرم افزارهایی که با یک کلیک به صورت رایگان در دسترس هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • Cpanel & Plesk (مجوز فعال نیز)
  • میکروتیک
  • داکر
  • نظارت – PRTG و Zabbix

از دیگر امکاناتی که در بازار ابری ایران بی نظیر و منحصر به فرد است، امکان خرید و کشف لایسنس به صورت ساعتی است. در بازار هاست ابری ایران، کاربران می توانند با یک کلیک مجوزهایی مانند سی پنل و پلاسک را برای مدت زمان دلخواه (از ساعتی تا سالیانه) خریداری کنند.

در ادامه به برخی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد بازار رایانش ابری در ایران پرداخته ایم.

امکانات متنوع برای خرید کنترل پنل و لایسنس

آیا برای داشتن یک کنترل پنل حرفه ای یا پلاسک آماده اید؟ نرم افزار مورد علاقه خود را از بازار انتخاب کنید، سپس با چند کلیک می توانید آنها را برای استفاده در دسترس داشته باشید.

لایسنس را با چند کلیک نصب و فعال کنید

نصب، پیکربندی و بهره برداری از سی پنل همیشه سخت، پرهزینه و زمان بر بوده است. برای ساخت یک کنترل پنل حرفه ای اکثر افراد باید دانش فنی لازم را در این زمینه کسب کنند و یا از متخصصان این حوزه که قادر به نصب و پیکربندی کنترل پنل هستند کمک بگیرند.

اما اکنون با امکاناتی که در بازار ابری ایران فراهم شده است، کاربران سرویس ابری می توانند با چند کلیک به سرویس ابری دسترسی داشته باشند.

امکان یافتن مجوز به صورت ساعتی وجود دارد

برای کشف خطوط مختلف امکان پرداخت ساعتی برای اولین بار فراهم شده است. به عنوان مثال می توانید هزینه لایسنس را به صورت ساعتی با چند کلیک روی کنترل پنل پلاسک و سی پنل پرداخت کنید.

مدیریت هزینه ها با کمک بازار

با استفاده از خدمات این بازار می توانید هزینه های میزبانی وب خود را بهتر مدیریت کنید. به عنوان مثال، در گذشته اگر کاربر یک سرور ساعتی با کنترل پنل خریداری می کرد، باید هزینه لایسنس را به صورت ماهانه پرداخت می کرد، اما در بازار هاست ابری ایران، حتی امکان پرداخت هزینه مجوز برای مبلغ وجود دارد. استفاده (حتی ساعتی) پرداخت

نصب و فعال سازی روتر با یک کلیک

روترها کاربردهای زیادی در شبکه دارند و شرکت ها و افراد مختلف کاربردهای متفاوتی از این ابزار دارند. استفاده از روترهای نرم افزاری به سرور ابری نیاز دارد. روترهای نصب شده مانند سرور ناوبری Makrotik چالش های خاص خود را دارند و این می تواند نگرانی های زیادی را برای کاربران ایجاد کند. اما جایی برای نظارت نیست!

در بازارککه ابری‌ هاست ایران، علاوه بر تمامی امکانات ذکر شده، نصب روتر ماکروتیک با یک کلیک و همچنین به صورت رایگان امکان پذیر است. (حتی در سرویس ابری ایران) از تراجم بازارکه ابری‌ هاست ایران در دسترس کاربران قرار گرفته است.

امکان نصب نرم افزارهای مختلف

تمامی الزامات فنی توسط تیم فنی ایرانی تکمیل شده است تا کاربران بدون نیاز به زمان و هزینه برای نصب از نرم افزارهای مختلف مانند Microsoft SQL Server، Splunk، Docker و … استفاده کنند.

این نرم افزارها به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته اند و نیازی به پرداخت هزینه برای استفاده از آنها نخواهید داشت. البته در صورت نیاز به مجوز خاصی می توانید آن را با هزینه ای مشخص دریافت کنید.

خدمات میزبانی و میزبانی وب متنوع از ایران را کشف کنید

هاست ایران یکی از شرکت های پیشرو در ارائه خدمات میزبانی وب می باشد و توانسته خدمات خرید هاست، خرید دامنه و … را به مشتریان زیادی ارائه دهد.

هوزور تيم التحميل‌هاست‌ ايران و تحويل 24/7 اين سريوس ارسال شده کارتينش کاکت کارتينش; و هاست ایران همواره به دنبال این است که با ارائه خدمات جدید رضایت کاربران خود را در اولویت قرار دهد.

Базараче Абри́хаст Иран با تکیه بر دانش و تخصص تیم فنی این شرکت راه اندازی شده است تا کاربران بتوانند خطوط مختلف را با بهترین قیمت کشف کنند و یا کنترل پنل حرفه ای خود را داشته باشند.

سخنرانی پایانی

تا به امروز نصب سی پنل و پلاسک علاوه بر زمان بر بودن، هزینه های زیادی را برای کسب و کارها تحمیل می کرد، اما اکنون صاحبان مشاغل می توانند با یک کلیک و بدون نگرانی لایسنس خود را فعال کرده و از آن استفاده کنند. علاوه بر این می توانید برنامه ها و نرم افزارهای مختلف (مانند داکر، گیت و…) را به ساده ترین شکل ممکن بر روی سرور نصب کنید و تنها با چند کلیک این موارد را به صورت رایگان بر روی سرور ابری خود داشته باشید.

برای اولین بار در بازار هاست ابری ایران، امکانات بی نظیری در اختیار کاربران قرار می گیرد. با استفاده از این ویژگی ها، کاربران سرویس های ابری می توانند علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، به گسترش کسب و کار خود بیش از پیش بیاندیشند.

در نظر داشته باشید که سرورهایی که در بازار ابری ارائه می شوند، مانند تمامی سرورهای ابری در ایران، در واقع در فضای ابری ارائه می شوند و تمامی ویژگی های سرور ابری (مانند امکان ارتقای منابع به صورت بلادرنگ) را دارند. برای مشاهده امکانات کامل این بازار می توانید وارد وب سایت ابر هاست ایران به آدرس hostiran.cloud شوید و پس از ورود به پنل کاربری وارد بازار ابری شده و از امکانات منحصر به فرد این سرویس استفاده کنید.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما