‘او کیست؟’: پاسخ وحشیانه شهید افریدی به توییت آمیت میشرا در مورد فرم ضعیف بابر اعظم، اینجا را بررسی کنید | اخبار کریکت

پاکستان بازی بزرگی را مقابل آفریقای جنوبی پیش رو دارد. آنها روز پنجشنبه (2 نوامبر) در زمین کریکت سیدنی با مردان Proteas بازی می کنند. کمپین آنها در جام جهانی تقریباً تمام شده و گرد و غبار گرفته شده است، اما پاکستان به این مسابقه به عنوان راهی برای بازیابی اعتماد به نفس و شکل گیری نگاه خواهد کرد. پس از شکست‌های هولناک در برابر پاکستان و زیمبابوه، آنها نگاه می‌کنند و تلاش می‌کنند تا کمپین خود را در اوج به پایان برسانند. این رقابت بین دو حمله با سرعت بالا در جهان خواهد بود. آفریقای جنوبی و پاکستان نام های بزرگی از جمله شاهین شاه افریدی، نسیم شاه، آنریچ نورجه، لونگی نگیدی، کاگیسو رابادا و هریس رئوف دارند.

همچنین بخوانید: دیوید میلر به میچل مارش: بزرگترین شش ضربه زن جام جهانی 2022 T20، در عکس

نیازی به گفتن نیست که ضربه‌زنان زمان سختی خواهند داشت و کسانی که از کلمه Go ضربه می‌خورند، دوهای بیشتری را به ثمر می‌رسانند. همه نگاه ها معطوف به بابر اعظم خواهد بود که در این تورنمنت با انبوهی از امتیازات کم تلاش کرده است. فراموش نکنید، پس از سومین شکستش در مقابل هلند چند روز پیش، او توسط آمیت میشا، اسپینر سابق هندی ترول شد. او در توییتی نوشت: “این هم خواهد گذشت. قوی بمان @babarazam258.” این حفاری غیرمستقیم در بابر بود که در روزهای مبارزه با خفاش همین پیام را به ویرات داده بود.

توئیت میشا به طور طولانی در کانال تلویزیونی سماع پاکستان بین مجری و شهید افریدی کارشناس و کاپیتان سابق پاکستان مورد بحث قرار گرفت. مجری از او درباره نظرش درباره توییتی پرسید که آفریدی گفت: “نامی که می‌گیری، آمیت میشرا، او برای هند هم بازی کرده است؟ او یک اسپینر بود یا یک ضربه‌زن.”

مجری به او یادآوری کرد که او برای Deccan Chargers در IPL بازی کرده است. بعد افریدی گفت: “مشکلی نیست، ادامه دهیم.”

آمیت میشرا این روزها در توییتر کاملاً فعال بوده است و بلافاصله برای نظراتش در فضای مجازی منتشر می شود. این توییت در بابر تفاوتی نداشت.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances