او به اسرائیل و NYPD حمله کرد و دانشکده حقوق او را به یک هدف تبدیل کرد.

فارغ التحصیلان دانشکده حقوق هر سال یکی از اعضای کلاس خود را برای سخنرانی انتخاب می کنند و امسال خانم خانم را انتخاب کردند. محمد، یک فعال فداکار به آرمان فلسطین. اگرچه اظهارات او بعداً به‌عنوان صاعقه‌ای از یهودستیزی معرفی شد، او به‌طور بحث‌انگیز شروع کرد و در مورد درد و از دست دادن کووید و چگونگی شکل‌دهی آن به ترم‌های اول گروهش در دانشکده حقوق صحبت کرد.

او گفت که اکنون به تماشاگران نگاه کرد و “وکلای جنبش، وکلای تجارت، اساتید، کتابداران” را دید. من وکلای آینده را می بینم که از مستاجران دفاع خواهند کرد و نه کسانی که جوامع ما را از خانه هایشان خلع ید می کنند. در این موارد، هر لحن به جای خشم، خوش بینانه و جشن بود، اگرچه خشم فراوانی وجود داشت.

او در یک نقطه گفت: «به یاد داشته باشیم که غزه، همین هفته، با تماشای جهانیان بمباران شد. هر روز مردان قهوه‌ای و سیاه‌پوست توسط دولت در Rikers به ​​قتل می‌رسند.» او CUNY را به عنوان “یکی از معدود مؤسسات قانونی ایجاد شده برای تشخیص اینکه قانون مظهر برتری سفیدپوست است که به سرکوب و سرکوب مردم در این کشور و در سراسر جهان ادامه می دهد” ستایش کرد.

همانطور که اتفاق افتاد، بسیاری از تفسیرهای او زیر چتر شعارهای چپ مرسوم قرار گرفت – فراخوانی برای مبارزه با سرمایه داری، نژادپرستی، امپریالیسم – با غیرتی که در میان جوانان و جنگجویان ناآشنا نبود. اما این خشونتی بود که او در نکوهش «استعمار شهرک نشینان اسرائیل» و همکاری CUNY با «نیویورک پیشین فاشیست» وارد کرد که به ویژه طبقه سیاسی را ملتهب کرد، حتی اگر مخاطبان خودش، از جمله رئیس دانشکده حقوق، پذیرا به نظر می رسید.

ام‌اس. اظهارات محمد تا حد زیادی مورد توجه قرار نگرفت تا اینکه نیویورک پست، بیش از دو هفته پس از فارغ التحصیلی در 12 مه، او را با تیتر “Stark Raving Grad” روی جلد قرار داد. گروه‌های یهودی، فاکس و خبرگزاری‌های مختلف در سرتاسر جهان حضور یافتند و وحشت و ناباوری خود را ابراز کردند. مقامات منتخب دنبال کردند. در میان آنها ریچی تورس، نماینده دموکرات کنگره از برانکس بود که به قانونگذاران جمهوری خواه، از جمله سناتور تد کروز، در حمله به مواضع سیاست خارجی یک فرد جوان و پرشور که هیچ مقام سیاسی یا قدرت آشکاری نداشت، پیوست. (آقای تورس هفته گذشته در توییتر نوشت: «تصور کنید که از نفرت از اسرائیل به عنوان یک کشور یهودی آنقدر دیوانه شده باشید که آن را موضوع سخنرانی خود قرار دهید.»

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما