امکان حذف پیام ها در واتس اپ

فرارو-در حال حاضر کاربران واتس اپ می توانند پیام هایی را که به اشتباه ارسال شده اند حذف کنند. اما گاهی اوقات ممکن است اتفاق بیفتد که به اشتباه پیام را حذف کرده اید. اکنون، به نظر می رسد که این شرکت در حال ارائه ویژگی جدیدی است که پیام های حذف شده را بازیابی می کند.

لطفا فرار کنید WaBetaInfo اخیراً ویژگی های جدیدی را به آخرین نسخه ردیاب واتس اپ اضافه کرده است.

اخیراً اعلام شد که واتس اپ به کاربران اجازه می دهد تا حداکثر دو روز پس از ارسال پیام های خود را حذف کنند. نسخه جدید گزینه Undo را برای پیام های حذف شده ارائه می دهد. این ویژگی در حال حاضر فقط برای کاربران بتا در دسترس است و هنوز برای همه کاربران این پیام رسان در دسترس نیست.

واتساپ

از آنجایی که این ویژگی در نسخه بتا موجود است، می توان انتظار داشت که به زودی در نسخه اصلی این اپلیکیشن نیز در دسترس قرار گیرد. محدودیت زمانی دو روزه برای حذف پیام ها اکنون برای همه کاربران واتس اپ در دسترس است. بر اساس این گزارش، گزینه Undo برای پیام های حذف شده از طریق یک پاپ آپ در پایین با عنوان «Undo» قابل مشاهده است.

در حال حاضر در نسخه اپلیکیشن اندروید با شماره نسخه 2.22.18.13 گزینه undo برای تعداد محدودی از آزمایش کنندگان موجود است. به خاطر داشته باشید که ویژگی های این نسخه همیشه تایید نمی شود و ممکن است در نسخه نهایی موجود نباشد.

منبع: gizmochina

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما