امين طاهيري بيده مليــوش ميـشد بيري از زارع

کد خبر : 1898969 |
15 فروردين 1402 ساعت 09:30 |
11.1 هزار بازدید |

1
نقطه نظر

فلاح: کشتی گیر وزن 97 کیلوگرم تهران شانس ملی شدن را دارد

سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد جوانان تاکید کرد که یک تیم ملی باید در مدت زمان کوتاهی به دو تیم ملی تبدیل شود و امیرعلی آذربایجان را نزدیک ترین گزینه به پایتخت برای رسیدن به تیم ملی دانست.

امين طاهيري بيده مليــوش ميـشد بيري از زارع

به گزارش “ورزش سه”، اکبر فلاح در گفت وگو با خبرنگار تسنیم، با بیان اینکه آنچه مسلم است به جز این 8 میلیون، مازندران 8 و تهران یک میلیون دارند، گفت: نفرات دوم و حتی سوم. تقریباً همه مازندرانی هستند، بنابراین کار بسیار سخت است و راه زیادی در پیش داریم. کشتی را از اینجا به تهران تحویل گرفتیم و الان باید شبانه روز کار کنیم که اگر یک نفر داشتیم اول دو نفر و بعد بیشتر. بعد به نتیجه تیم فکر کنیم که تیم ما در همه رده ها قهرمان ایران شود.

وی ادامه داد: فرزندان ما این توانایی را دارند که هر روز تیم را به اوج برگردانند و در همه رده ها قهرمان شوند. باید شبانه روز کار کرد، هم تیم و هم کسانی که مسئولیت مربیگری را پذیرفتند و همه دست به دست هم بدهیم تا این وظیفه را به سرانجام برسانیم و کشتی تهران را به جایی که شایسته است برسانیم.

مدیر فنی کشتی تهران در پاسخ به این سوال که اگر قرار بود امسال تعداد ملی پوشان تهرانی دو برابر شود، بیشترین انتظار کدام کشتی گیر است؟ امیرعلی آذرپیرا توانایی این کار را دارد و حتی بیش از دیگران آماده پوشیدن لباس نظامی است. اینکه امسال تیم ملی پوشیده است و به خدا امیدوارم مدال بگیرد و المپیک با کمک همه مربیان به خوبی پیش برود و فرصت مدال آوری باشد.

فلاح تاکید کرد: در برخی اوزان تیم ملی فعلی آنقدر با بقیه فاصله دارد که شاید امسال این امکان وجود نداشته باشد. به عنوان مثال وزن 92 کیلوگرم که کامران قاسم پور ستاره آن است، همین وزن است و فاصله خود را با بقیه افزایش داد. در برخی اوزان با وجود اینکه تیم ملی کار خود را کرده است، اما خودمان هم کشتی گیر درجه یک هستیم و حتی یک مدال هم نداریم. ما باید روی این موضوع کار کنیم، بیایید مسابقه را به زبان اردو بگذاریم و یک مسابقه برون مرزی برگزار کنیم تا شکاف ایجاد شده را جبران کنیم.

قهرمان دوره قبل کشتی فرنگی در پاسخ به این سوال که امسال امکانش نیست آیا امین طاهری وزن یک مدعی وزن سنگین را محاسبه کرده است؟ وی خاطرنشان کرد: به نظر من امین طاهری باید بهتر از امیرحسین زارا لباس بپوشد اما به حقش نرسید و البته ناکام هم شد و احتمالا مسئولانی که آنجا بودند مانع شدند تا جوانی که اگر استعداد مدال جهانی به همین راحتی از بین رفت. چند نفر از بچه های تهرانی لیاقت این را داشتند که تیم تهران را قهرمان کنند و خودشان قهرمان شوند اما در این شلوغی گم شدند. خیلی ها مثل امین طاهری بودند که گم شدند، امیدوارم هیئت تازه ها را نجات دهد و جوان ها را درست بکارد تا در بزرگسالان استقامت خوبی داشته باشیم. چند کشتی گیر خوب در رده سنی داشتیم که همزمان مدال جهانی گرفتند اما بچه ها در تهران ماندند. حالا امیدوارم امیرعلی آذرپیرا امسال به تیم ملی برسد و مدال بزرگسالان جهان را کسب کند و حداقل این یکی را از دست ندهیم.

اکبر فلاح در مورد اینکه پارسال چه نمره ای به کشتی داد؟ وی گفت: کشتی قهرمانی جهان را نگرفت و ما قهرمان نوجوانان شدیم، قهرمان جهان هم شدیم و فقط نونهالان به مدرسه نرفتند، بنابراین می توان گفت که امتیاز کشتی پاس شد با اینکه بهتر از اینها می توانستیم نتیجه بگیریم و امیدها باید صددرصد قهرمان شوند.جهان را بردند، بزرگسالان هم همه مدال ها را با رنگ خوب و شاد گرفتند، انتظار قهرمانی جهان را داشتیم. اما آنها کمتر از پارسال مدال گرفتند. از این بهتره امیدوارم کشتی تهران به حق خود برسد و کشتی ایران هم حرف اول دنیا شود.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان