اتهام 12 مورد آزار و اذیت و آزار جنسی; ستاره منچسترسیتی محروم شد

در دادگاه امروز جزئیات تخلفات بنیامین مندی فاش شد و مشخص شد وی به 12 زن تجاوز و آزار داده است.

بنجامین مندی، مدافع 28 ساله منچسترسیتی، به 10 مورد تجاوز به هفت زن بین اکتبر 2018 تا اوت سال گذشته متهم شد. وی 8 مورد تجاوز جنسی، 1 مورد آزار جنسی و 1 مورد آزار جنسی را رد کرد.

لوئیس سخا ماتری، 40 ساله، یکی از دیگر متهمان، به 8 مورد تجاوز جنسی و 4 مورد آزار جنسی علیه 8 زن متهم است که او نیز این اتهامات را رد می کند. گفته می شود این دو نفر به قربانیان خود مشروبات الکلی داده و تلفن همراه آنها را گرفته اند.

در روزهای 23 تا 24 ژوئیه سال گذشته جشنی در خانه مندی برگزار شد که طی آن مندی متهم به تجاوز به سه زن، یکی 22 ساله و دو جوان 19 ساله شد. یکی از این نوجوانان 19 ساله نیز مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است. عصر روز 23 جولای، یک زن 22 ساله که در یک کلوپ شبانه در منچستر کار می کرد به یک مهمانی در استخر دعوت شد. مندی این دختر 22 ساله را به اتاق زیر شیروانی سالن سینما دعوت کرد و به دختر دیگر گفت: اگر 10 دقیقه دیگر برنگشتم دنبالت می کنم. دختر برگشت و دختر دوم او را تعقیب کرد اما دو نفر از کارمندان مندی جلوی او را گرفتند.

دادگاه همچنین شنید که چگونه مندی و دیگران چند تن از قربانیان خود را در اتاق زیر شیروانی زندانی کردند. دخترها را انتخاب می کرد و به بهانه های مختلف به خانه می آورد.

دادستان به هیئت منصفه گفت که در جریان محاکمه، 13 زن مختلف در دادگاه حضور خواهند داشت. هفت شاکی علیه مندی و هشت شاکی علیه آنها وجود دارد که دو شاکی مدعی هستند که هر دو نفر از آنها تخلف کرده اند. دادستان همچنین گفت که متهمان در واقع شکارچیانی بودند که آماده ارتکاب جرایم جنسی بودند.

همچنین چهار شکایت جداگانه علیه آنها در رابطه با اتهامات جدایی در منچستر و شفیلد وجود دارد.

مندی در ماه اوت دستگیر و به مدت 134 روز در بازداشت بود و در ژانویه با قرار وثیقه آزاد شد.

منچسترسیتی در سال 2017 مندی را به مبلغ 49.2 میلیون پوند از موناکو خرید. او آخرین بار در 15 آگوست 2021 در جریان شکست 1-0 مقابل تاتنهام در ابتدای فصل گذشته برای این باشگاه به میدان رفت. پپ گواردیولا در سپتامبر 2020 اعلام کرد که به دلیل مصدومیت حداقل یک ماه از میادین دور خواهد بود. این باشگاه بعدا در بیانیه ای اعلام کرد: امروز پس از متهم شدن بنجامین مندی توسط پلیس، وضعیت وی در این باشگاه به حالت تعلیق درآمد. مراحل قانونی باید طی شود و بنابراین تا زمانی که این روند تکمیل نشود، باشگاه نمی تواند اظهار نظر بیشتری کند.

منبع: خبر

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances