آیا مدیتیشن یک عمل مذهبی است؟ 10 افسانه در مورد مدیتیشن نابود شد! نحوه تمرین روزانه را بدانید سلامت نیوز

مراقبه: در دنیایی که به طور فزاینده ای پر استرس می شود، مدیتیشن هم برای سلامت عاطفی و هم برای سلامت جسمانی ما بسیار مهم می شود. این می تواند یک تکنیک آرامش بخش باشد زیرا به فرد احساس آرامش، آرامش و تعادل می دهد. مدیتیشن همچنین به ما کمک می کند تا با استرس مقابله کنیم، اما همانطور که متخصصان اشاره می کنند، مراقبه با هدف احتمالاً نتیجه معکوس خواهد داشت. بنابراین در حالی که فواید بسیار زیاد است، تمرین مدیتیشن با چندین تصور غلط پوشیده شده است. ایندرونیل موکرجی، گل درمانگر و روان درمانگر باخ، بنیانگذار و کیمیاگر اصلی All That Bach، اسطوره های خاصی در مورد مدیتیشن را زیر پا می گذارد.

1. مدیتیشن لزوماً به معنای نشستن طولانی مدت، با چشمان بسته نیست. شما می توانید هنگام مسواک زدن، صرف صبحانه، رانندگی با ماشین یا حتی شرکت در یک جلسه مراقبه باشید.

2. شما نمی توانید مدیتیشن را انجام دهید. مدیتیشن انجام ندادن است. حتی در مدیتیشن فعال، جایی که فرد باید حرکت کند، از طریق راهنمایی او را وادار می‌کند که از حرکت جدا شود تا شاهد باشد و در نتیجه در حالت عدم انجام قرار گیرد.

3. یوگا مدیتیشن نیست. برای مدیتیشن نیازی نیست بدن خود را خم کنید و اندام خود را بچرخانید. می توانید در حالت ایستاده، نشسته یا حتی دراز کشیده مدیتیشن کنید.

همچنین بخوانید : 7 ابر غذای آیورودا که می توانید هر روز بخورید – لیست را دنبال کنید و تناسب اندام داشته باشید!

4. مواد اعتیاد آور ربطی به مدیتیشن ندارند. آنها آگاهی شما را تغییر می دهند و حالت هوشیاری گسترش یافته را تقلید می کنند که می توانید از طریق مدیتیشن به آن دست یابید.

5. در مدیتیشن چیزی برای دستیابی یا هدفی ندارید. تلاش برای کاهش استرس از طریق مدیتیشن می تواند استرس شما را بیشتر کند. مراقبه با هدف دستیابی به روشنگری شما را از آن دورتر و دورتر می کند.

6. مدیتیشن آگاهی، آگاهی یا ذهن آگاهی نیست. این ابزار یا مسیری برای آگاهی آگاهانه است.

7. روش های زیادی برای مدیتیشن وجود دارد و هیچ کدام بهتر از دیگری نیست. این کاملاً به کسی که مدیتیشن می کند، راهنما و محیط بستگی دارد که یک روش چقدر می تواند مؤثر باشد.

8. مدیتیشن لزوماً یک فعالیت گروهی نیست و نیاز به ابزارهای زیادی دارد. شما می توانید به تنهایی در فضای خود و بدون هیچ گونه تکیه گاهی مراقبه باشید.

9. بیداری، تمیز کردن، یا همسویی چاکراها مدیتیشن نیست. این‌ها تکنیک‌های شفابخش با پیامدهای فیزیکی هستند که ارتباط کمی با آگاهی دارند یا اصلاً ارتباطی ندارند، یعنی همان چیزی که مدیتیشن راهی برای رسیدن به آن است.

10. هیچ چیز مذهبی و حتی معنوی در مورد مراقبه وجود ندارد. برای مدیتیشن نیازی به یادگیری روش ها و تشریفات سختگیرانه ندارید. شما به عنوان یک انسان ذاتاً مراقبه هستید. تنها چیزی که نیاز دارید یک راهنمای دلسوز است.

همچنین بخوانید : کاهش قند خون بالا: 5 سبزی مفید برای بیماران دیابتی – مصرف منظم

(سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در این مقاله مربوط به کارشناس نقل شده است و منعکس کننده نظرات زی نیوز نیست)

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان