آیا خرید بک لینک مرا ثروتمند می کند؟

در کنار تلاش برای دریافت لینک از سایتهای دیگر به فکر افزایش اعتبار سایت خود باشید. در عوض از آن جایی که بحث انتشار محتوا در وب سایت های خارجی از مدت ها پیش داغ است، با خیال راحت می توانید محتوا پر طرفدار خود را در این وب سایت ها منتشر کرده و منتظر نتایج شگفت انگیز آن باشید. در مقابل، اگر لینک خارجی در میان متن محتوا قرار داده شده باشد که اصطلاحا با نام Contextual شناخته میشود، اوضاع تغییر میکند. اما چرا این نوع از محتوا مهم است؟ یعنی از یک صفحه در سایت، به صفحهای دیگری در همان سایت منتقل خواهید شد؛ اما اگر روی یک لینک خارجی کلیک کنید، به طور کلی از سایت شاپفا خارج میشوید و آدرس دیگری برای شما باز میشود. بک لینک ورودی: اگر از سایت دیگری به سایت شما پیوند داده شود، شما لینک ورودی دریافت کردهاید. در این صورت، گفته میشود که سایت اول به عنوان منبع، لینک سازی خارجی داشته و یک بک لینک به سایت دوم داده است. در واقع، اعتبار هر صفحه از یک سایت خود براساس مولفههای دیگری مثل: تعداد لینکهای داخلی، ورودی و غیره مشخص میشود.

از این رو، بک لینک فالو برای گوگل بسیار ارزشمند تلقی میشود. انتخاب یک صفحه فرود که مربوط به محتوایی که به آن لینک شده باشد، بسیار مهم است. شاید مسخره به نظر برسد اما گوگل به شدت از سعدی در زمینه « تو اول بگو با کیان دوستی، من آن گه بگویم که تو کیستی» پیروی می کند. البته که جولی محتوای عالی تولید میکرد اما به گفته خودش: «مهم نیست که چقدر محتوای من عالی است! اگر در شبکههای اجتماعی اکانتی فعال دارید، میتوانید از محتوای آنها به سایت خود بک لینک بدهید. باید قبول کرد، تولید محتوای باکیفیت یکی از راههای مهم در بهینهسازی سئو سایت بوده، زیرا کمک میکند، منابع معتبری را برای لینک دهی به گوگل ارائه دهید. پس از بررسی هایی که در رابطه با سایت های رقبا انجام می دهید میتوانید بررسی کنید که برای اینکه بتوانید بک لینک بهتری تهیه کنید از چه سایت هایی میتوانید استفاده کنید و یا در چه سایت هایی تبلیغ قرار دهید. توی سایت هایی مثل انجام میدم آدمایی هستن که بک لینک میسازن. لینک سازی خارجی حتما باید در سایت هایی انجام شود که در حوزه کاری سایت خودتان باشد.

This c on tent h as been c re ated with G​SA Con᠎te nt  Ge ne ra᠎tor  DEMO.

میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ در کنار خرید بک لینک، حتما برای گرفتن لینکهای خارجی طبیعی هم برنامهریزی کنید. گوگل کیفیت یک بک لینک را براساس تعداد لینکهای خروجی صفحه و سایت منبع تعیین میکند. ارائه محتواهایی کاملتر از رقبا، افزودن المانهای تصویری (عکس، فیلم، گیف)، توجه به لینکهای داخلی و درنهایت ارائه بک لینکهای خارجی به سایتها با درجه اعتبار بالاتر از شما، تولید محتوایی باکیفیت و موفق در امر بک لینک سازی را به سرانجام نیکی میرساند. اطلاعاتی در مورد لینک سازی برای شما ارائه کنیم و به بررسی لینک سازی داخلی(Internal Links) و لینک سازی خارجی(External Links) بپردازیم و مزایای لینک سازی خارجی رو برای شما مورد بررسی قرار بدیم. تیم نشونت که صدها منبع لینک بیلدینگ معتبر ایرانی و فارسی و انگلیسی داره به شما کمک می کنه بهترین استراتژی لینک بیلدینگ رو پیاده سازی کنید و رتبه کلمات کلیدی وب سایت خودتون رو در نتایج گوگل رشد بدید. در این صورت خزندههای گوگل بیتفاوت از روی این لینک میگذرند و هیچ اعتباری هم از سایت منبع منتقل نمیشود. عدهای معتقدند که دورۀ بک لینکها به سر آمده است و به زودی گوگل این فاکتور را به طور کلی از لیست خود خط میزند. http://xseo.ir/link-building/ سازی خارجی به طور کلی میتواند رتبه سئو سایت شما را به طرز چشمگیری بهبود ببخشد؛ اما در کنار آن نباید از سئوی داخلی سایت خود هم غافل شوید.

این موضوع هم واضحه که وقتی برای سایتی حجم زیادی بک لینک ساخته بشه، شک برانگیز خواهد بود و گوگل هم ممکنه برای مقاطعی به اون رتبه بده، اما بعد از بررسی صحت و کیفیت اون بک لینک ها قطعا اون سایت با مخ میخوره زمین. فکر خوبی است؛ اما به شرطی که موضوع هر دو سایت با یکدیگر مرتبط باشد. کاری کنید که در دنیا دیگران محتاج دانش شما باشند، مجبور باشند زبان شما را یاد بگیرند تا به دانش شما دست پیدا کنند؛ این کار هم ممکن است؛ این کار ممکن است». الگوریتم پنگوئن همواره در حال آپدیت و تغییر روش های پیدا کردن لینک های مصنوعی. از نظر گوگل همه چیز باید طبیعی باشد؛ بنابراین بهترین روش لینک سازی خارجی این است که شما محتواهایی بسیار باکیفیت و جامعی را در سایت خود منتشر کنید. لینک سازی خارجی برای سئو وبسایت ها یک امر حیاتی است و به نظر بسیاری از کارشناسان سئو بعد از مولفه سرعت ، مهم ترین عامل در افزایش ترافیک به شمار می رود. راهاندازی و بهینه سازی کمپینهای یکتانت را یاد میگیرید و بعد از قبولی در آزمون نهایی، مدرک دوره را دریافت میکنید. سایتهایی هستند که از طریق لینک سازی خارجی کسب درآمد میکنند.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما