آنها سقط جنین داشتند و قوانین جدید سقط جنین مانع از درمان شدند

سال گذشته یک زن 35 ساله به نام آماندا که در منطقه دالاس-فورث ورث زندگی می کند، در سه ماهه اول بارداری خود سقط جنین کرد. در یک بیمارستان بزرگ، یک پزشک یک روش جراحی را انجام داد که اغلب به عنوان روشی ایمن و سریع برای برداشتن بافت از بارداری ناموفق استفاده می‌شود.

او پس از بیهوشی از خواب بیدار شد و کارتی با امضای پرستاران و یک دستبند صورتی و آبی با طلسم پروانه ای پیدا کرد، هدیه ای از بیمارستان برای ابراز همدردی بابت از دست دادن او. آماندا گفت: “خیلی شیرین بود، زیرا گذراندن آن بسیار سخت است.”

هشت ماه بعد، در ژانویه، آماندا که برای محافظت از حریم خصوصی خود خواست با نام کوچکش شناسایی شود، بار دیگر در سه ماهه اول سقط جنین را تجربه کرد. او گفت که به همان بیمارستان، مرکز پزشکی بیلور اسکات و وایت، رفت و با عبور از یک لخته خون بزرگ، از شدت درد و فریاد دو چندان شد.

اما هنگامی که او همان روش تخلیه جراحی را درخواست کرد، به نام اتساع و کورتاژ یا D&C، او گفت که بیمارستان به او پاسخ منفی داد.

D&C همان روشی است که برای برخی از سقط جنین ها استفاده می شود. در سپتامبر 2021، بین دو سقط جنین آماندا، تگزاس قانونی را اجرا کرد که تقریباً تمام سقط جنین ها را پس از شش هفته بارداری ممنوع می کرد.

پس از معکوس شدن Roe v. وید، ایالت های متعددی ممنوعیت یا محدودیت های شدیدی را برای سقط جنین وضع کرده اند. در حالی که قوانین از نظر فنی فقط برای سقط جنین اعمال می شود، برخی از بیماران موانعی را در دریافت روش های جراحی استاندارد یا دارو برای از دست دادن بارداری مورد نظر گزارش کرده اند.

آماندا گفت که بیمارستان به قانون سقط جنین اشاره ای نکرده است، اما او را با دستوراتی به خانه فرستاد که فقط در صورتی که خونریزی زیادی داشت که خونش بیش از یک ساعت یک پوشک را پر می کرد، به خانه برگردد. سوابق بیمارستانی که آماندا با نیویورک تایمز به اشتراک گذاشته است، نشان می‌دهد که جنین او در آن ملاقات و یک هفته قبل در سونوگرافی هیچ فعالیت قلبی نداشت. سوابق می‌گویند: «او درد زیادی دارد» و «به نظر مضطرب می‌رسد».

سوابق خاطرنشان کردند: “به نظر می رسد که این یک سقط جنین در حال انجام است.”

آماندا گفت، هنگامی که به خانه می‌رفت، روی توالت نشست و از شدت درد «ناخن‌های انگشت روی دیوارم» را حفر کرد. او سپس به وان حمام رفت، جایی که شوهرش دست او را در حالی که هر دو گریه می کردند، گرفت. آماندا به یاد می آورد: «آب وان فقط قرمز تیره است. به مدت 48 ساعت، مثل یک خونریزی شدید و لخته های بزرگ بود.

او افزود: “این بسیار متفاوت از اولین تجربه من بود که آنها بسیار خوب و آرام بودند، تا اکنون که فقط احساس تنهایی و وحشت می کنم.”

این بیمارستان از بحث در مورد اینکه آیا قوانین سقط جنین تگزاس تأثیری بر مراقبت های پزشکی آن داشته است یا خیر خودداری کرد. بیمارستان در بیانیه‌ای گفت: «در حالی که به دلیل قوانین حفظ حریم خصوصی نمی‌توانیم در مورد پرونده یک فرد صحبت کنیم، تیم چند رشته‌ای از پزشکان ما با هم همکاری می‌کنند تا برنامه درمانی مناسب را به صورت فردی تعیین کنند.» سلامت و ایمنی بیماران ما اولویت اصلی ماست.”

جان سیگو، رئیس حق زندگی تگزاس، گفت که او هرگونه مانعی را که بیماران سقط جنین با آن مواجه می‌شوند «موقعیت‌های بسیار جدی» می‌داند. او دلیل چنین مشکلاتی را “اختلال در ارتباطات قانون، نه خود قانون” دانست و افزود: “من گزارش هایی از سردرگمی پزشکان را دیده ام، اما این ناتوانی انجمن های پزشکی ما” در ارائه راهنمایی روشن است.

ارائه دهندگان و بیماران می گویند که آب و هوای نامطمئن باعث شده است که برخی از پزشکان و بیمارستان ها نگران متهم شدن به تسهیل سقط جنین باشند، ترسی که باعث شده است برخی داروسازان نسخه های دارویی را برای تکمیل سقط جنین انکار کنند یا آن را به تاخیر بیاندازند. هفته گذشته، دولت بایدن هشدار داد که اگر داروخانه ای از پر کردن نسخه های قرص ها «از جمله داروهای مورد نیاز برای مدیریت سقط جنین یا عوارض ناشی از سقط جنین امتناع کند، زیرا این داروها همچنین می توانند برای خاتمه بارداری استفاده شوند – داروخانه ممکن است تبعیض آمیز باشد. اساس جنسیت.”

به گفته متخصصان زنان و زایمان، تأخیر در دفع بافت بارداری که دیگر قابل دوام نیست، می تواند منجر به خونریزی، عفونت و گاهی سپسیس شود.

دکتر دکتر می‌گوید: «در این دنیای پس از روئه، زنان مبتلا به سقط جنین ممکن است بمیرند. مونیکا ساکسنا، پزشک اورژانس در بیمارستان استنفورد.

متخصصان پزشکی سقط جنین را حاملگی تعریف می کنند که به طور طبیعی قبل از هفته 20 بارداری به پایان می رسد. بیشتر سقط جنین در 13 هفته اول اتفاق می افتد. از دست دادن بارداری بعد از 20 هفته مرده زایی محسوب می شود. سقط جنین تقریباً یک مورد از هر 10 حاملگی شناخته شده رخ می دهد و ممکن است در یک مورد از هر چهار مورد اتفاق بیفتد، در صورتی که شامل سقط جنین هایی می شود که قبل از اینکه بیماران متوجه بارداری خود شوند، رخ می دهد.

اصطلاحات پزشکی اغلب سقط جنین را “سقط جنین خود به خودی” می نامند، عنوانی که می تواند نگرانی بیماران یا ارائه دهندگان را در مورد هدف قرار گرفتن تحت ممنوعیت سقط جنین افزایش دهد. در سوابق پزشکی، دومین سقط جنین آماندا نیز با عنوان “تهدید سقط جنین: ایجاد شده و بدتر شدن” نوشته شده است.

در سقط‌های معمولی اولیه، زمانی که فعالیت قلبی متوقف می‌شود، باید سه گزینه برای خارج کردن بافت به بیماران ارائه شود. سارا پراگر، استاد زنان و زایمان در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن.

D&C زمانی توصیه می شود که بیماران خونریزی شدید دارند، کم خون هستند، مشکلات لخته شدن خون یا شرایط خاصی دارند که آنها را از نظر پزشکی شکننده می کند. پراگر گفت. برخی دیگر از بیماران نیز D&C را انتخاب می‌کنند، زیرا آنها را از نظر احساسی آسان‌تر از یک فرآیند طولانی مدت در خانه می‌دانند.

گزینه دیگر دارو است – معمولاً میفپریستون که غشای پوششی رحم را ضعیف می کند و دهانه رحم را نرم می کند و به دنبال آن میزوپروستول که باعث انقباض می شود. از همین قرص ها برای سقط دارویی استفاده می شود.

گزینه سوم “مدیریت انتظاری” است: انتظار برای عبور بافت خود به خود، که ممکن است هفته ها طول بکشد. دکتر گفت: این برای 20 درصد از بیماران ناموفق است و سپس به جراحی یا دارو نیاز دارند. پراگر، که راهنمای مدیریت سقط جنین را برای کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان نوشته است.

به گفته پزشکان و بیماران، در صورت امکان، باید به بیماران اجازه داده شود که روش را انتخاب کنند، زیرا عدم انتخاب، آسیب ناشی از از دست دادن بارداری مورد نظر را تشدید می کند.

در ویسکانسین، جایی که ممنوعیت سقط جنین 173 ساله ممکن است به زودی دوباره قابل اجرا شود، دکتر. کارلی زیل، متخصص زنان و زایمان، زنی را معالجه کرد که گفت درست پس از لغو حق سقط جنین، در بیمارستان دچار خونریزی شد و مشخص شد که سقط جنین کرده است اما به او گفته شد «به دلیل قوانین نمی توانند D&C انجام دهند. ” بیمارستان نیز داروهای سقط جنین را به او پیشنهاد نکرد و به او توصیه کرد که یک متخصص زنان و زایمان برای کمک پیدا کند. زمانی که دکتر را پیدا کرد. زیل که به او میفپریستون و میزوپروستول داده بود، این زن برای روزها خونریزی متناوب داشت و او را در معرض “افزایش خطر خونریزی یا عفونت” قرار می داد.

دکتر دکتر “حتی در این موارد ساده از اقدامات اولیه OB/GYN، قوانین ارائه دهندگان را مورد سوال و ترس قرار می دهند.” غیرت گفت. این قوانین در حال حاضر به بیماران من آسیب می زند.»

گریر دانلی، استادیار دانشگاه دانشگاه می گوید، پزشکان می گویند که ممکن است خطرات بزرگتری در موارد “سقط جنین اجتناب ناپذیر” رخ دهد، جایی که هنوز فعالیت قلبی جنین وجود دارد، اما آب بیمار خیلی زودتر از موعد برای اینکه بارداری قابل دوام باشد شکسته شده است. دانشکده حقوق پیتسبورگ

مطالعه ای از دو بیمارستان دالاس روی 28 بیمار گزارش داد که آب آنها شکسته شد یا قبل از هفته 22 حاملگی عوارض جدی دیگری داشتند و به دلیل قوانین تگزاس، مداخلات پزشکی دریافت نکردند تا زمانی که “تهدید فوری” جان آنها یا تهدیدی برای آنها وجود نداشت. فعالیت قلبی جنین متوقف شد در این گزارش آمده است که بیماران به طور متوسط ​​9 روز منتظر ماندند و 57 درصد با عفونت های جدی، خونریزی یا سایر مشکلات پزشکی مواجه شدند. در مقاله دیگری در مجله پزشکی نیوانگلند آمده است که بیماران مشابه پس از اینکه پزشکان یا بیمارستان ها تصمیم گرفتند که قانون سقط جنین تگزاس مانع از مداخله زودتر آنها شود، با علائم سپسیس بازگشتند.

در چنین مواردی، دکتر. سیگو از حق زندگی تگزاس گفت ممنوعیت سقط جنین ممکن است نیاز به تأخیر در مداخله داشته باشد. وی گفت: آنچه او به عنوان یک پزشک گفته بود “من می خواهم امروز باعث مرگ کودک شوم زیرا معتقدم که آنها در نهایت از دنیا خواهند رفت” ممنوع است. وی اذعان کرد که چنین تاخیرهایی می تواند عوارض پزشکی برای زنان ایجاد کند، اما گفت که عوارض “شدید” از نظر قانونی بلافاصله قابل درمان است.

یکی از داروهای سقط جنین، میفپریستون، باید توسط ارائه دهندگان تایید شده تجویز شود و نمی توان آن را در داروخانه های معمولی تجویز کرد. اگرچه فرآیند صدور گواهینامه ساده است، اما Dr. لورن تاکستون، استادیار دپارتمان سلامت زنان در دانشگاه تگزاس در دانشکده پزشکی آستین دل، گفت: برخی از بیمارستان‌ها درباره استفاده از این دارو برای سقط جنین و اینکه آیا این دارو می‌تواند نوعی ظاهر بد ایجاد کند یا نه ابراز نگرانی کرده‌اند. “

بنابراین، در برخی از ایالت‌ها، پزشکان فقط میزوپروستول را برای سقط جنین تجویز می‌کنند که می‌تواند به تنهایی کار کند، اما کمتر موثر است. این دارو همچنین برای سایر شرایط پزشکی استفاده می شود و باید به راحتی در داروخانه ها قابل تهیه باشد، اما برخی از آنها از پر کردن نسخه های میزوپروستول بیماران سقط یا نیاز به مدارک اضافی از پزشکان خودداری کرده اند. تاکستون و دیگران گفتند.

کاسی، زنی از هیوستون که خواست با نام کوچکش شناسایی شود، گفت روزی که Roe v. وید واژگون شد، زمانی که پزشکش خون را در رحم او تشخیص داد و هیچ فعالیت قلبی نداشت.

برای او میزوپروستول تجویز شد، اما گفت که یک Walgreens او را مجبور کرد تا یک روز منتظر “تایید اضافی” از دفتر شرکت خود باشد.

کاسی گفت: «وقتی برای برداشتن آن رفتم، مجبور شدم با داروساز چت کنم و مجبور شدم دوباره بگویم، حتی اگر می‌دانستند که پزشکم آن را تجویز کرده است، که این برای سقط جنین نیست.

سخنگوی Walgreens گفت برخی از قوانین سقط جنین “به مراحل اضافی برای تجویز نسخه های خاص نیاز دارند و برای همه داروخانه ها از جمله Walgreens اعمال می شود. در این ایالت‌ها، داروسازان ما برای تکمیل نسخه‌های قانونی و بالینی مناسب، در صورت لزوم با پزشکان همکاری می‌کنند.»

دکتر. تاکستون گفت که وقتی داروخانه‌ها توزیع میزوپروستول را به تاخیر می‌اندازند، برخی از بیماران از نظر مالی یا تدارکاتی نمی‌توانند یک روز دیگر برای دریافت دارو برگردند. او گفت، در عوض، برخی از آنها چند روز بعد به پزشک مراجعه می‌کنند، اما هنوز بافت حاملگی را حفظ کرده‌اند یا “خونریزی قابل توجهی دارند که نیاز به مدیریت فوری دارد”.

در ماه مارس در میسوری، که اکنون ممنوعیت سقط جنین پس از روئه وجود دارد، گابریلا، که خواستار شناسایی نام کوچکش شد، گفت که تخمک سوخته‌ای دارد که در آن یک تخمک بارور شده در رحم کاشته می‌شود اما رشد نمی‌کند. او گفت: “بدن من آن را رها نمی کند.”

همه پزشکان میزوپروستول را تجویز کردند، اما به اندازه کافی خوب عمل نکرد. بر اساس یادداشت پزشکی که گابریلا با تایمز به اشتراک گذاشته است، وقتی او درخواست میفپریستون کرد، دکتر گفت که تهیه آن در آنجا دشوار است.

پزشک دور دوم میزوپروستول را تجویز کرد، اما گابریلا گفت: «داروساز در Walgreens به من گفت که اگر باردار باشم نمی‌تواند آن را به من بدهد. توانستم با لکنت متوجه شوم که سقط جنین دارم و او آن را به من داد. نمی‌توانستم جلوی همه مردم والگرین گریه نکنم، زیرا احساس می‌کردم به خاطر برداشتن دارویی برای جلوگیری از عفونت، مثل یک آدم بد با من رفتار می‌کنند.»

دکتر. پراگر گفت که به او گفته شده است که برخی از بیماران سقط جنین در تگزاس توسط پزشکانی که نگران این بودند که بیماران واقعاً قرص‌های سقط جنین مصرف کرده باشند که حاملگی را از بین نمی‌برد، به او گفته شده است، دو وضعیتی که از نظر پزشکی یکسان به نظر می‌رسند.

دکتر “سیستمی در حال ایجاد است که در آن هیچ اعتمادی بین پزشکان و بیماران وجود ندارد، و بیماران به طور بالقوه تصمیم می‌گیرند که به بیمارستان مراجعه نکنند، حتی با چیزی مانند سقط جنین، زیرا آنها می‌ترسند.” پراگر گفت.

برخی از زنانی که سقط جنین کرده‌اند و در خطر آسیب‌های آینده هستند، می‌گویند که در حال بررسی مهاجرت از ایالت‌هایی هستند که سقط جنین را ممنوع می‌کنند یا در حال تجدید نظر در برنامه‌های زندگی هستند.

آماندا گفت: «ما دیگر قصد باردار شدن نداریم. ما احساس نمی‌کنیم که در تگزاس ادامه تلاش پس از آن چه که از سر گذرانده‌ایم امن باشد.»

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances