آرجون کاپور گوشه ای از قرار شام خود با مالایکا آرورا را به اشتراک می گذارد اخبار مردم

دهلی نو: آرجون کاپور روز دوشنبه در شبکه‌های اجتماعی تصویری از یک قرار شام با بانوی عشقش Malaika Arora به اشتراک گذاشت.

با استفاده از استوری های اینستاگرام خود، با یک عکس جدید از هواداران استقبال کرد. او Malaika را “بهترین شرکت” خود نامید. در تصویر، ملایکا در حال ژست گرفتن با کارت منوی رستوران KOYN دیده می‌شود و با یک ژاکت مشکی که با حلقه‌ای اکسسوری تزیین شده بود و آرایش ظریفی داشت، زیبا به نظر می‌رسید.

این هم پستی که این بازیگر به اشتراک گذاشته است:

ملایکا نیز پست معشوقه خود را دوباره به اشتراک گذاشت و با احساس واکنش نشان داد. بازیگر «گوندی» که این روزها برای فیلمبرداری فیلم بی‌نام خود در لندن به سر می‌برد، با ملایکا برای ضیافت شام در لندن همراه شد. ملایکا و آرجون مدت زیادی است که با هم قرار دارند. با این حال، تا چند سال پیش بود که هر دو تصمیم گرفتند رابطه خود را علنی کنند.

با صحبت در مورد جبهه کاری آرجون کاپور، او بعداً در فیلم کمدی تاریک آینده “کوتی” در کنار ناصرالدین شاه و کونکانا سن شارما دیده می شود. این فیلم با هدایت آسمان بهاردواج در تاریخ 4 نوامبر 2022 در سینماها اکران می شود. «کوتی» با یک درگیری بزرگ بالیوودی با کاترینا کایف، سیدانت چاتورودی و فیلم کمدی ترسناک بعدی ایشان ختار به نام «تلفن بهوت» روبرو خواهد شد. ‘.

جدای از آن، او همچنین فیلم بعدی «لیدی قاتل» به کارگردانی آجی بهل را در کنار بهومی پدنکار و یک فیلم کمدی رمانتیک بدون عنوان دیگر با بهومی دارد.

در همین حال، Malaika، پس از جذابیت صنعت فیلم با حرکات سکسی خود، همه در حال تبدیل شدن به یک نویسنده است. او به زودی اولین کتاب خود را خواهد نوشت که همه چیز در مورد تغذیه است. این بازیگر، که به عنوان قاضی در نمایش واقعیت “بهترین رقصنده هند” نیز خدمت می کند، نکات سلامتی خود را در این کتاب به اشتراک خواهد گذاشت.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما